Rezultati pretrage: 9 oglasa za posao

Opis posla: ~Održava higijenu poslovnih prostorija, kancelarijskog nameštaja i druge opreme ~Usisavanje, brisanje površina i prašine ~Čišćenje toaleta ~Pranje prozora ~Dezinfekcija površina i predmeta ~Vođenje računa o zalihama sredstava za higijenu

MaxBet

Novi Sad
pre 2 meseci
Oglas za posao: Osoba za spremanje i čišćenje Tražimo pouzdanu i vrednu osobu za održavanje domaćinstva u Turiji! Ako ste pažljivi, organizovani i volite da radite u prijatnom domaćem okruženju, ovo može biti prilika za vas. Potrebna nam je osoba za redovno spremanje ...

Punktum Solution DOO

Srbobran
pre 21 sat
Autosalon TOYOTA TAGO CAR, Zrenjaninski put 6, Novi Sad, prima u stalni radni odnos HIGIJENIČARKU / SPREMAČICU. Radno vreme 8 sati dnevno, redovna primanja. Informacije na broj: (***) ***-****

TAGO CAR DOO

Novi Sad
pre 19 sati
Spremačice za poslovni prostor puno radno vreme. Spremanje kancelarijskog prostora. Poželjno iskustvo. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana
Potrebna prodavačica u pekari - početna plata 65.000 dinara. Potrebna spremačica - plata dogovor. Pekara Hadži Ruvimova. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 11 sati
Firmi koja se bavi održavanjem higijene stambenih zgrada potrebne dve spremačice za čišćenje stambenih zgrada. Kontakt : Dragana (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana
"Cakum Pakum" , kao lider u održavanju stambenih i poslovnih objekata, zapošljava: -  ELEKTRIČARA - više izvršilaca, obavezna B kategorija -  SPREMAČICE - više izvršilaca Prijave na telefon: (***) ***-**** i na e-mail: ****@*****.***

"Cakum Pakum"

Novi Sad
pre 9 dana
Potrebna SOBARICA-SPREMAČICA za motel-restoran, za stalni radni odnos. * Sve ostalo po dogovoru: plata, hrana, putni trošak i ostalo. Zvati od 8 do 14h i od 17 do 22h na tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 1 dan
Potrebna sobarica-spremačica za manji hotel "Amaro" u Novom Sadu. Uslovi odlični. Tel. (***) ***-****

Hotel "Amaro"

Novi Sad
pre 15 dana