Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao stalan, novi poslovi

201-220 od 544 rezultati

Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Stalan" poslovi pojave na sajtu Jooble

ART Group Energy DOO

Opis posla: * Montaža cevne instalacije sistema za gašenje požara – sprinkler sistem na gradilištima u Šimanovcima i Rumi. Strucna sprema: VSS, VŠS, SSS, VKV, KV, NK Radno iskustvo: * Sa ili bez iskustva, spreman na stručno usavršavanje * Prednost iskustvo rada...
pre 8 dana
Beograd

Agava d.o.o.

Uslovi: Godine nisu bine, bitno je da ste vredni spremni da radite i učite Radno vreme je u dve smene po 8h Svaka druga subota je radna Početna plata je 35.000 dinara Stalni radni odnos sa mogućstvom promene radne pozicije i napredovanja Zainteresovani...
pre mesec dana
Stara Pazova

Maglič 2016 d.o.o.

Na pozicijama: Kuvar (m/ž) Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž) Konobar (m/ž)
pre 25 dana
Raška

Potreban radnik/radnica za rad u brzoj hrani u Beogradu. Odlični uslovi. Pozvati na telefon (***) ***-**** Lazar
Niš

potrebni radnici na gradjevini. Zrenjanin
pre 2 dana
Knić

potrebni su nam pomocni radnici mesto rada Beograd niskogradnja , nudimo vam siguran posao redovna primanja, za sve informacije (***) ***-****
pre 7 dana
Grocka

NEFERTITI OMLADINSKA ZADRUGA

Potrebni radnici za Vapiano restorane-Ušće i TC RAjićeva -održavanje čistoće i higijene u sali -radnici u baru-pomoćnik-nije potrebno iskustvo Cena sata od 175 din. plus topli obrok prijave na (***) ***-**** ili (***) ***-****
pre 14 dana
Beograd

Potrebni pomocni fizicki radnici na gradjevini za sve informacije na telefon: (***) ***-****
pre 23 sata
Batajnica

Cevabdzinici restoranskog tipa, u ulici Deligradska 15 na Slaviji u Beogradu, potrebni; - konobari sa poznavanjem engleskog jezika, - rostiljdzije, - pomoćne radnice u kuhinji, - penzioneri za cuvanje objekta. Zvati na (***) ***-****
pre 21 dan
Savski Venac

Pekari Jovanovic potrebni radnici. -Prodavačice, -pica majstori, -radnik na pečenju peciva, -pomocni pekar, -pekar za hleb, -pekar za dansko i lisnato, -higijeničarka. Kontakt; (***) ***-****, (***) ***-****
pre 21 dan
Čukarica

Potrebni radnici u autoperionici na Bežaniskoj Kosi, poželjno iskustvo. Igor Vuckovic (***) ***-****
Beograd

Opis oglasa Gradjevinskoj firmi iz Beograda, zbog prosirenja obima posla,hitno potrebni zidari, tesari, armiraci, pomocni radnici... Pozvati (***) ***-****
Beograd

Agenciji za selidbe potrebni fizički radnici na poslovima nošenja nameštaja na selidbama. Molimo kandidate da nam ne šalju biografiju, nego da nas pozovu na kontakt telefon radi zakazivanja razgovora. (***) ***-****
pre 21 dan
Novi Beograd

GPT Profi Tim D.O.O.

Opis posla: Potrebni radnici za rad na benzinskoj stanici. Radno iskustvo: Nije bitno. Broj izvrsilaca: 2 Strucna sprema: SSS Napomena: U pitanju je radno mesto - kasir
pre 22 dana
Beograd

Opis oglasa Potrebni pomocni radnici na poslovima suve gradnje, gipsanih radova i moleraja. Isplata po satu, obavezna prijava. (***) ***-****
Srbija

Potrebna RADNICA za rad na održavanju higijene u stambenim zgradama. Uslov da je odgovorna, a platom će biti sigurno zadovoljna. Tel. (***) ***-****
pre 2 dana
Novi Sad

Happy Star Club

Pizzeriji na drva potreban Pizza majstor i Pomoćni radnik / radnica Uslovi odlični. Možete nas pozvati ili poslati Cv.
pre 7 dana
Beograd

Opis Oglasa Potrebni majstori i radnici za ugradnju behaton ploca firmi u Jagodini. Tel. (***) ***-****
pre 23 dana
Niš

Trazi se radnica za rad u prenocistu. Za vise informacija javiti se na (***) ***-****.
pre 24 dana
Subotica

Potrebni radnici za branje malina. Stan i hrana su obezbedjeni.Cena po dogovoru.Telefon za informacije: 031-3890-233064-57-95-577
pre 23 sata
Arilje