Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Transport Zemun

1-3 od 3 rezultati

Rad na nepuno radno vreme Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Transport, Zemun, Rad na nepuno radno vreme" poslovi pojave na sajtu Jooble

Mycrib

 ...Opis posla: Rad u dispečarskom centru u vezi usluge transporta kamionima u Americi: -Ugovaranje poslova -Praćenje pošiljki -Rešavanje eventualnih problema u komunikaciji -Primanje i evidentiranje povratnih informacija u vezi sa obavljenom uslugom transporta...
pre 17 dana
Beograd

Ruta NN

80.000 - 100.000 din
Zahtevi: Dostava hrane iz Beogradskih restorana koji nemaju svoju dostavu. Uslovi rada: Sve sto je potrebno imati je pametni telefon ,auto,skuter ili elektricni trotinet.Fleksibilno radno vreme,sami sebi ga odredjujete.Odlični uslovi rada,obezbedjena oprema. Potrebno dobro...
Brza prijava pre 5 dana
Beograd

SZPR Princeza

Zahtevi: Do 45 god, ozbiljna, pedantna i brza osoba Uslovi rada: Probni rad od 3 do 5 dana, mogucnost povecanja plate nakon proteka odredjenog vremena, prijavljivanje radnika Dužnosti:​ Priprema i pakovanje robe za transport
Brza prijava pre 9 dana
Beograd

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.