Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.
Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao U-slovačkoj

1-3 od 3 rezultati

prethodnih 7 dana, Rad na nepuno radno vreme Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "U-slovačkoj, prethodnih 7 dana, Rad na nepuno radno vreme" poslovi pojave na sajtu Jooble

OZ Central

Potrebni omladinci za selidbu dokumentacije. Mesto rada:Dobanovci Dnevnica [link on klikdoposla.com] (do 8h) Svi zainteresovani kandidati mogu da posalju biografiju na [email on klikdoposla. com] (***) ***-**** (***) ***-****
pre 3 dana
Beograd

Igraonica Laser tag

Opis posla: Prateći rad za tu vrstu posla: posluživanje gostiju, objašnjavanje deci pravila igre, vođenje računa o ponašanju dece tokom igre. Animacija tokom proslave dečjih rođendana u okviru laser tag igre. Održavanje higijene nakon posla. Broj izvrsilaca: ...
pre 2 dana
Beograd

Omladinska zadruga Bulevar

Opis posla: Slaganje faktura Odlazak do opštine Radno vreme: 08:00- 12:00 Sreda i vikend neradni Uslovi: Osoba koja je završava fakultet ekonomskog usmerenja Dnevnica: 1.300 rsd Prijavite se za poziciju radnica u administraciji, na brojeve telefona...
pre 5 dana
Beograd