Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao U-slovackoj Centralna Srbija

9 posao

Primajte oglase za posao imejlom

Rezultati pretrage:

POTREBNI ZIDARI TESARI ARMIRACI POMOCNI RADNICI

Potrebni zidari,tesari,armiraci i pomocni radnici rad na terenu po Srbiji obezbedjen smestaj,hrana,prijava i prevoz. Satnice radnika od 280 do 330 dinara , majstora od 400 do 580 dinara. Akontacija po potrebi.
Zvezdara
pre 3 dana

Potrebni radnici

Opis prodavac u maloprodajnom objektu stočne hrane i vagar na silosu
Surčin
pre 2 dana

POTREBNI RADNICI

Dejan Petrovic

Potrebni Musko Zenski radnici za rad u Hladnjaci Radi se Nemacku Kompaniju Otto Group Hamburg, Rad na Luci Brodova u Hamburgu. Zamrznute Prehranbrene Robe. Pakovanje i Sortiranje. Obezbedjeni uslovi za Rad. Za sve Informacije kontakt Tel (***) ***-****
Beograd
pre 2 dana

Radnica za pakovanje robe i čišćenje

40.000 - 45.000 din
Budite jedan od prvih koji su se odazvali

Von Adelberg

~Potrebna radnica za rad na pakovanju proizvoda u proizvodnom pogonu za proizvodnju ogledala. ~Dodatna zaduženja podrazumevaju rad na čišćenju kancelarija, kuhinje i izložbenog prostora. ~Radno vreme je podeljeno na 4-5 sati rada na pakovanju robe i najviše 3 sata provedenih...
Zemun (opština)
pre 19 sati
Brza prijava

Vozac,fizicki radnici

25.000 - 50.000 din

GIZA TRANSPORT

Zahtevi: POTREBNI FIZICKI RADNICI ZA RAD NA SELIDBAMA,POSEDOVANJE VOZACKE DOZVOLE B KATEGORIJA(NIJE OBAVEZNO) Uslovi rada: HONORARNI POSAO,FLEKSIBILNO RADNO VREME Dužnosti:
Novi Beograd
pre 3 dana

Servisu za pranje automobila potrebni radnici

Servisu za pranje automobila potrebni radnici Mogućnost zarade izvanredna. Perionica se nalazi na Crvenom Krstu ulica Pop Stojanova 24. (***) ***-****
Vračar
pre 10 sati

Radnici u proizvodnji

Omladinska zadruga Bulevar

(Šimanovci) Opis posla: Rad na proizvodnji malih kućnih aparata Organizovan prevoz do lokacije rada Plaćen obrok Uslovi: Konkurs je otvoren za nezaposlena lica, studente i omladince Prethodno radno iskustvo je poželjno ali ne i neophodno Angažovanje...
pre 1 dan

Radnica u proizvodnji

ZTR "FILIĆ"

Zahtevi: Potrebne radnice za rad u proizvodnji. Uslovi rada: Puna zaposlenost. Dužnosti: Kandidat obavlja posao u dve smene. Rad u proizvodnji gipsa. Potrebni ženski kandidati.
Smederevo
pre 1 dan

Radnici/Radnice u proizvodnji keksa i čokolade

SZR TIM

Potrebni radnici za rad u proizvodnji keksa I cokolade u Zemunu.
Beograd
pre 14 sati