Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Vozač b kategorije Ivanjica

1-2 od 2 rezultati

od 36.000 din Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Vozač b kategorije, Ivanjica, od 36.000 din" poslovi pojave na sajtu Jooble

Vozač C kategorije

40.000 - 50.000 din

Braća Popović doo

Opis posla: ~Prevoz robe ~Utovar i istovar robe ~Vršenje evidencije povratne ambalaže ~Održavanje i uređivanje svog radnog prostora Uslovi rada: ~Dobar poslovni ambijent ~Redovna plata ~Dobri uslovi rada ~Prijavljen radni odnos Uslovi za prijavu: ~Minimum...
Čačak
pre 9 dana
Brza prijava
Novi

Montažer elektro i hidromasinske opreme

dnevnica 2.000 - 5.000 din

CWT

Primamo izvršioce sa i bez iskustva. Prednost za osobe mladje od 30 godina. Poželjno posedovanje b kategorije. Uslovi rada: obezbeđena hrana i prevoz Dužnosti:​ montaža bazenske i fontanske opreme
Čačak
pre 3 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.