Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Vozač e kategorije Aranđelovac

1-4 od 4 rezultati

Rad na nepuno radno vreme Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Vozač e kategorije, Aranđelovac, Rad na nepuno radno vreme" poslovi pojave na sajtu Jooble

Optimo dostava

55.000 - 80.000 din
Zahtevi: Poznavanje grada, google map aplikacije, ljubazan, komunikativan, timski igrac, iskustvo u voznji i pozeljno iskustvo u dostavi hrane Uslovi rada: 8h dnevno, 6 dana u nedelji. Dužnosti:​ Dostava hrane
Brza prijava pre 3 sata
Beograd

Ruta NN

80.000 - 100.000 din
Zahtevi: Dostava hrane iz Beogradskih restorana koji nemaju svoju dostavu. Uslovi rada: Sve sto je potrebno imati je pametni telefon ,auto,skuter ili elektricni trotinet.Fleksibilno radno vreme,sami sebi ga odredjujete.Odlični uslovi rada,obezbedjena oprema. Potrebno dobro...
Brza prijava pre 6 dana
Beograd

STR Vlada

Opis posla: Unos podataka u određeni program. Slanje e-meilova Broj izvrsilaca: 1 Radno iskustvo: Poželjno. Strucna sprema: SSS Znanje i vestine: Poznavanje slepog kucanja
pre 1 dan
Beograd

OMLADINSKA ZADRUGA MJOB

 ...Opis posla: • Telefonska i pisana (e-mail, web chat) komunikacija sa klijentima i bankama • Rešavanje tehničkih problema vezanih za e-banking rešenja kompanije • Uredno vođenje evidencije prijava Potrebne kvalifikacije: • Student, do 26 godina starosti • Sposobnost...
pre mesec dana
Beograd

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.