Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Oglasi za posao: Zenski frizer Zemun

1-4 od 4 rezultati

prethodna 3 dana, Stalni radni odnos Obriši
Primajte oglase za posao imejlom
Dobićete imejl na %EMAIL% kada se novi "Zenski frizer, Zemun, prethodna 3 dana, Stalni radni odnos" poslovi pojave na sajtu Jooble
Novi

Muški frizer/frizerka

40.000 - 60.000 din

SZFR Zoki & Rale

Uslovi: · Iskustvo Nudimo: · Rad u prijatnoj atmosferi · Zagarantovanu platu od 40.000,00 din do 60.000,00 din mesečno · Radno vreme radnim danima je u periodu od 12h do 20h, subotom od 10h do 7h Kontakt telefon: (***) ***-****
Beograd
pre 1 dan
Brza prijava
Novi

Muško-ženski frizer

Venera+

 ...Opis posla: Iskusan muško ženski frizer  Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 2 Znanje i vestine: Sve tehnike šišanja i feniranja, kolor. Radno iskustvo: Minimum 3 god Nudimo: Odličnu atmosferu puno klijenata i posla odličnu zaradu. Svaka nedelja je...
Beograd
pre 2 dana
Novi

Muški frizer

DOO OldBoy

Opis posla: - Muško šišanje – mašinicom i makazama - Klasično brijanje, uključujući i opasno brijanje, sređivanje brade i t.d. - Konsultacija klijenata barberšopa oko izbora stila frizure Broj izvrsilaca: 2 Nudimo: - Fleksibilan raspored - % od usluga i prodaje...
Beograd
pre 3 dana
Novi

Frizer

betty boop 1930

Zahtevi: radno iskustvo Uslovi rada: ozbiljan pristup poslu Dužnosti:​ potreban nam je frizer za rad u salonu na Kanarevom brdu,pozeljno radno iskustvo,ozbiljnost u poslu,spremnost za rad u malom ali odabranom drustvu,javite nam se budite deo naseg tima!
Beograd
pre 2 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.