Posao Zidar Čačak

1-4 od 4 rezultati

FizickoLice  -  Čačak

Zahtevi: Potrebni su zidari, fasaderi, tesari i druge struke za rad u Čačku i inostranstvu. Potrebno je da kandidati znaju da rade svoj posao, i da imaju iskustva. Uslovi rada: Dobra zarada, obezbeđen smeštaj i prijava. Isplata dva puta mesečno.
Brza prijava pre 26 dana

Zapošljavanje NSZ  -  Gornji Milanovac

 ...Opis posla: rad na gradilištu Uslovi rada i ostali uslovi: III SSS, zidar; radno iskustvo, minimum 24 meseca; radno angažovanje na određeno vreme; terenski rad; obezbeđeni su smeštaj...
pre 2 meseci

Požega

Potrebni zidari sa iskustvom za rad u Beogradu. Redovna nedeljna isplata. Kontakt: 061 195-4552 Miroslav
pre 12 dana

ZTP GP BEOGRAD  -  Gornji Milanovac

Radno mesto: Zidar Poslodavac: ZTP GP BEOGRAD Lokacija: Beograd, Gornji Milanovac, Kraljevo Stručna sprema: Nedefinisano ECDL diploma: Nedefinisano Rok konkursa: 31. oktobar 2018. Datum objave: 18. oktobar 2018. List: Poslovi
pre 4 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.