Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Zidar Užice

30 vakansija

Prikazati samo daljinski posao
Primajte oglase za posao imejlom
Novi

Rad u inostranstvu

Potrebni radnici gradjevinske struke(zidari,tesari) za rad u Nemackoj.
Bajina Bašta
pre 6 dana

Zudari, tesari

Potrebni majstori zidari (40) i tesari (40). Isplata po radnom satu.
pre 8 dana

Građevinski radnici

NSZ/Filijala Užice

"TRANS-KOP" , DOO, Čajetina  -Radno mesto Čajetina; -Javljanje kandidata na kontakt telefon (***) ***-****;
Čajetina
pre 15 dana

Radnici

Arilje

Zahtevi: Berba malina Potrebna 2 radnika za berbu malina u okolini Arilja. Stan i hrana obezbedjeni. Cena po dogovoru. Za sve informacije pozvati na kontakt telefon: (***) ***-****
Arilje
pre 8 dana
Brza prijava

Hitno potrebni radnici

Potrebni pomocni radnici na poslovima suve gradnje. Rad u Beogradu, isplata po radnom satu,prijava obavezna. Dodatne informacije (***) ***-****
pre 23 dana

Radnici obezbeđenja sa licencom

Potrebni radnici obezbeđenja sa licencom, za rad na teritoriji Beograda. Obavezno posedovanje licence za rad. Prijave na telefon: (***) ***-****
pre 15 dana

Potrebni radnici, Beograd

"Beogradskoj firmi potrebno 5 gipsara, 5 molera, 5 fasadera Radi se iskljucivo na teritoriji Beograda . Nikola, (***) ***-****"
pre 27 dana

Potrebni radnici na održavanju zelenih površina

Potrebni radnici na održavanju zelenih površina (***) ***-****
Užice
pre 9 dana

Potrebne radnice na teritoriji grada Beograda

Agenciji potrebne radnice za generalna ciscenja stambenih i poslovnih prostora na teritoriji grada Beograda, godine nisu uslov, nudimo stalan posao, redovna primanja 30.000-60.000rsd, bonuse, mogucnost obuke i doobuke koja je sastavni deo posla i koja je placena, napredovanja...
Požega
pre 7 dana

Potrebne radnice za branje malina

Opis Potrebne radnice za branje malina u okolini Pozege. Smestaj, hrana i dnevnica po dogovoru ili branje po kilogramu. Zvati od 19h na broj telefona (***) ***-**** Milena Pozega
Požega
pre 13 dana

Potrebni sezonski radnici u Hrvatskoj i Sloveniji

Potrebni iskusni radnici oba pola za sezonske poslove i poslove na duze, u ugostiteljstvu, hotelijerstvu, trgovini i gradjevini, u Hrvatskoj i Sloveniji, i to: recepcionari, kuvari i pomocni kuvari, pomocno kuhinjsko osoblje, pizza i rostilj majstori, pekari, sankeri, konobari...
Požega
pre 11 dana
Novi

Potrebni radnici u ugostiteljstvu za rad u Herceg Novom

Potrebni radnici na sledecim pozicijama za rad u Herceg Novom; -Kuvar -Konobar -Sanker Smestaj obezbedjen, hrana i dobri uslovi, Informacije na tel; +38269 222 333 Konoba Kruso Plaza Raffaelo
pre 3 dana

Sezonski radnici u proizvodnji maline

Potrebna pomoć u berbi malina! Odlične dnevnice i uslovi, besplatan prevoz i hrana. Oglas je namenjen osobama koje imaju smeštaj u Užicu ili bližoj okolini. Za više informacija - (***) ***-**** (Poziv, SMS, Viber, WhatsApp) (***) ***-**** (Poziv, SMS, Viber, WhatsApp) ...
Užice
pre 8 dana
Novi

Pizzeriji Dragulj potrebni kuvari, pomocni radnici, poslasticari

Pizzeriji Dragulj potrebni kuvari, pomocni radnici, poslasticari. Beograd, ul.Kneza Viseslava 29g, Tel. (***) ***-****
Užice
pre 1 dan
Novi

HITNO POTREBNI RADNICI ZA BRANJE MALINA

Opis Potrebni radnici za branje malina, smestaj i hrana obezbedjeni, uslovi odlicni, za sve informacije pozvati 060 6 875 032
Lučani
pre 11 sati
Novi

Radnici za branje malina

Radojko Krčevinac

Opis posla: Potrebni radnici za branje malina u Arilju, smeštaj i hrana obezbeđeni. Sve informacije na telefon Broj izvrsilaca: 3 Strucna sprema: KV, NK, SSS, VKV, VSS, VŠS
Arilje
pre 5 dana

Potrebni radnici za branje malina

Potrebni radnici za branje malina. Stan i hrana su obezbedjeni. Cena po dogovoru. Telefon za informacije: (***) ***-**** (***) ***-****
Arilje
pre 8 dana

Potrebni radnici za berbu malina

Opis Potrebni radnici za berbu malina, stan i hrana obezbedjeni, plaćanje po dnevnici ili kilogramu, stvar dogovora, za sve informacije pozvati broj telefona (***) ***-****. Seosko domaćinstvo Božić.
Kosjerić
pre 13 dana

Potrebno 6 radnica za berbu malina u okolini Arilja. Stan,hrana i prevoz obezbeđeni. Placanje po dogovoru. Kontakt telefon: (***) ***-****
Arilje
pre 15 dana

Potrebni radnici za branje Malina

Opis oglasa Stan i hrana obezbedjeni, informacije na (***) ***-****. Arilje
Bogojevići
pre 8 dana
12

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.