CALL OPERATER ( VRCIN)

Call operater potreban firmi u Vrcinu. Radno iskustvo : niije potrebno Radno vreme : 8 i 30h-16h, ponedeljak - petak Vikend slobodan Opis posla - primanje poziva - pozivanje klijenata Potrebni : - komunikativni i odgovorni kandidati ...

Grocka

pre 26 dana

Operater za rad na CNC mašini

ZTR "FILIĆ"

Opis posla: Potreban radnik-operater na CNC mašini. Potrebno poznavanje rada u programima AutoCAD , CorelDRAW. Predhodno radno iskustvo poželjno, ali nije presudno pri odabiru kandidata. Potrebne kvalifikacije: IV stepen mašinskog/tehničkog usmerenja - mašinski tehničar...

Smederevo

pre 13 dana

  • Brza prijava

Operater šivenja

Kaizen

Zahtevi: ~minimum završena osnovna škola ~radno iskustvo nije neophodno Uslovi rada: . rad na određeno vreme . obezbeđen prevoz Dužnosti:​ . šivenje odevnih predmeta lake konfekcije

Smederevo

pre 28 dana

Pomoc u kuci I nega starijih lica

Postena,odgovorna I iskrena zena trazi posao pomoc u kuci I nega starijih lica. Imam dugogodisnje iskustvo u ovom poslu. Ozbiljna sam zena, pa bih Vas molila da ponude budu ozbiljne. S postovanjem (***) ***-****

Smederevo

pre 10 dana

24h nega starih I pomoc u kuci

Ozbiljna,pedantna,poverljiva zena sa preporukom I sedmogodisnjim iskustvom pruza 24h negu u vasem domu.

Smederevska Palanka

pre 28 dana