Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Fasaderi Beograd

1-8 od 8 rezultati

Zemun

Potrebni fasaderi za rad u Beogradu i okolini.Početna satnica 2,5 eur. Redovna isplata.Kontakt: Miroslav 061 195 45 52
pre 19 dana

Zemun

Potrebni fasaderi sa iskustvom za rad u Beogradu.Redovna nedeljna isplata.Kontakt: Miroslav 061 195 45 52
pre 19 dana

Savski Venac

Potrebni moleri-fasaderi za rad u Beogradu.Redovna isplata.Kontakt: Miroslav 061 195 45 52
pre 12 dana

Beograd

Potrebni moleri i fasaderi sa iskustvom za rad u Beogradu. Odlicni uslovi. Isplata svake subote. Svaki dogovor je moguc.
pre 15 dana

Beograd

Hitno potrebni fasaderi i moleri .Sve informacije preko sms-a.HVALA
pre 20 dana

Beograd

Zemun, potrebni zidari, tesari, moleri, fasaderi, za rad na stambenom objektu. Smestaj obezbedjen, Placanje po dogovoru ( dnevno, sedmicno, mesecno) . Sve informacije iskljucivo na 061 - 248 -42 -76 investitor
pre mesec dana

Fermax  -  Beograd

 ...Opis posla: Potrebni iskusni majstori - fasaderi, stalni radni odnos. Radno iskustvo: Potrebno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima. Napomena: Zvati radnim danima 08:00h do 16:00h na kontakt telefon. Broj izvrsilaca: više od 10 Strucna sprema...
pre 15 dana

Voždovac

potrebni radnici građevinske struke Tesar, Zidar, Armirać Potrebni zidari,tesari,keramicari,gipsari,moleri,fasaderi za sve informacije 0613052980
pre 13 dana