Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Finansijski kontrolor Beograd

1-4 od 4 rezultata

Omladinska zadruga BULEVAR  -  Beograd 15000 - 25000 din
Prijavi se! Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje zadrugare na poslovima BUSPLUS KONTROLOR Uslovi: - Nezaposlena lica - Rad
pre 16 dana
Vin Produkt  -  Beograd
 ...Kontrolor kvaliteta Firma “VIN produkt”osnovana je 1981. godine . Temelji se na ogromnom trudu,radu,a pre svega na znanju i iskustvu naših predaka.Mi smo treca generacija koja nastavlja i neprekidno usavršava modernizuje i nadograđuje davno postavljene temelje. Bavimo...
pre 1 dan
Sac team  -  Beograd
Opis posla: Kontrola videonadzora i izrada izveštaja po nalogu nadređenih. Znanje i vestine: Brzina, pronicljivost i sposobnost multitaskinga. Nudimo: Odlične uslove za rad i redovnu platu. Strucna sprema: VSS, VŠS, SSS, VKV Broj izvrsilaca: 1
pre 7 dana
OneClick Solutions d.o.o.  -  Beograd
Privredno društvo OneClick Solutions doo iz Beograda kompanija koja se od 2012. godine bavi pružanjem usluga iz oblasti informacionih i komunikacionih tehnologija raspisuje konkurs za radno mesto FINANSIJSKOG DIREKTORA PRIVREDNOG DRUŠTVA m/ž Broj izvršilaca: 1...
pre 1 dan

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase