Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Konobar/konobarica Pančevo

08 vakansija

Prikazati samo daljinski posao
Primajte oglase za posao imejlom

Konobar/konobarica

Restoran Kamenicki kutak

Opis posla: Da se prema poslu ophodi strogo profesionalno. Da ima radno iskustvo po mogućnosti. Strucna sprema: SSS, VSS, VŠS Broj izvrsilaca: 2 Radno iskustvo: Da ima radno iskustvo po mogućnosti.
Čačak
pre 18 dana

Potreban konobar i šanker u kafiću u centru Zemuna

Potrebno osoblje, konobar i šanker, za rad u kafiću u centru Zemuna - Zidić bar, Njegoševa 34 Kontakt telefon; (***) ***-****
Čačak
pre 23 dana
Novi

Konobar

Bakana restoran

Opis posla: Primanje porudžbina od gostiju, služenje, kucanje računa Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Poželjno je osnovno znanje engleskog jezika, ali nije neophodno Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo Nudimo: Stalni ...
Pančevo
pre 6 dana
Novi

Pizzeriji Dragulj potrebni konobar/ce i šankeri/ce

Pizzeriji Dragulj, ul.Kneza Viseslava 29g u Beogradu potrebni konobar/ce i šankeri/ce, Tel. (***) ***-****
Vrnjačka Banja
pre 2 dana

Kuvar, konobar za rad u restoranu

Potreban kuvar/ica, konobar/ica za rad u restoranu u centru grada. Sve informacije na kontakt telefon (***) ***-**** Saša Beograd Bite club doo Toplicin vecnac
Kraljevo
pre 24 dana

Restoranu na Dorcolu potrebna šankerica sa iskustvom

Restoranu na Dorcolu potrebna šankerica sa iskustvom. Pocetna plata 45.000 din. Prijave slati na mail adresu ****@*****.***, ili kontakt tel (***) ***-**** Cevap kod Dekija Strahinjica Bana 71 Beograd
Pančevo
pre 9 dana
Novi

Potrebni radnici u ugostiteljstvu za rad u Herceg Novom

Potrebni radnici na sledecim pozicijama za rad u Herceg Novom; -Kuvar -Konobar -Sanker Smestaj obezbedjen, hrana i dobri uslovi, Informacije na tel; +38269 222 333 Konoba Kruso Plaza Raffaelo
Kraljevo
pre 4 dana

Potrebni sezonski radnici u Hrvatskoj i Sloveniji

 ...Hrvatskoj i Sloveniji, i to: recepcionari, kuvari i pomocni kuvari, pomocno kuhinjsko osoblje, pizza i rostilj majstori, pekari, sankeri, konobari, serviri, sobarice, hostese, promoterke i deljenje flajera, trgovci, frizerke, cistacice, fast food radnici, majstori za rad u...
Kraljevo
pre 12 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.