Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Konobar konobarica Novi Sad

1-20 od 205 rezultati

ur JOCA & RUZA  -  Novi Sad

Zahtevi: Znanje kucanja na fiskalnoj kasi ili zelja da se nauci Uslovi rada:Radno vreme lokala od 07-2oh nedelja slobodna kao i praznici  Dužnosti:​Da budete usluzni nasmejani,prebrisati i pocistiti pod posle smene obrisati prozore jednom nedeljno kao i prasinu sa polica...
Brza prijava pre 26 dana

Walter BBQ doo  -  Novi Sad

Zahtevi: zdrava, uredna i pouzdana osoba, poželjna spretnost , okrektost i da je komunikativna osoba, poželjno radno iskustvo Uslovi rada:ugodan prostor u tržnom centru po svim standardima, kao i svim uslovima potrebnim za bezbednost na radu Dužnosti:​služenje hrane i ...
Brza prijava pre 23 dana

Novi Sad

Pivnici u Novom Sadu potreban konobar ili konobarica sa iskustvom. Tel. 061/254-4549
pre 16 dana

"Čarolija kafe"  -  Novi Sad

"Čarolija kafe", Fruškogorska 16a, Novi Sad Potrebni: KONOBARI/KONOBARICE na duži vremenski period, iskustvo nije neophodno. Prijave na telefon: 060/338-5855 e-mail: ****@*****.***
pre 11 dana

Albatros  -  Novi Sad

Sportskom centru Albatros potrebni: 1. KONOBARICA / KONOBAR 2. MENADŽER sportskog centra  Tel. 064/643-7616 e-mail: ****@*****.***
pre 16 dana

Novi Sad

Potreban konobar / konobarica sa iskustvom (konobar / šanker) za rad u kafiću. Tel. 061/179-9459
pre 23 dana

Restoran Fortuna  -  Novi Sad

Potrebni konobari, konobarice, šankeri, kuvari, kuvarice sa iskustvom, dnevnica + plata, ugao Jovana Cvijića i Kisačke, restoran Fortuna. Tel. 063/580-024, 021/633-4303
pre 23 dana

Port  -  Novi Sad

Opis posla: Restoranu u otvaranju potrebni konobari/konobarice sa i bez iskustva. Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Radno iskustvo: Nudimo: Profil kandidata: Napomena:
pre 17 dana

Hotel Sheraton  -  Novi Sad

Opis posla: • Stara se o blagovremenom posluženju gosta; • Vodi računa o ispravnosti namirnica koje služi, vrši servisiranje sale i stolova; • Vrši naplatu pruženih usluga u skladu sa fiskalnom politikom; • Dužan je da sve predviđene usluge sektora pruža efikasno i na...
pre 2 dana

Kafe Mosquito  -  Novi Sad

Potreban konobar ili konobarica sa iskustvom za kafe Mosquito u Braće Ribnikar ulici. Tel. 064/330-0928
pre 23 dana

Kafić Sirius  -  Petrovaradin

Potrebna konobarica ili konobar za rad u kafiću Sirius u Petrovaradinu, dnevnica 1.500din + bakšiš + prijava. Tel. 021/643-3864, 064/659-2965
pre 4 dana

Kafe "Friends"  -  Novi Sad

Kafeu "Friends" ispod stadiona "Karđorđe" ( "Vojvodina") potrebni konobari-konobarice i radnici u fast fudu, sa ili bez radnog iskustva. Informacije na telefon:065/802-2270
pre 18 dana

Novi Sad

Hitno potreban konobar, konobarica za rad u cafe piceriji Aleksandar 97 na Bulevaru Evrope. Tel. 063/136-8835
pre 4 dana

Novi Sad

Za rad u kafiću na Bulevaru Evrope potrebne konobarice sa iskustvom. Tel. 064/423-6344
pre 11 dana

Novi Sad

Traže se konobarice sa iskustvom, za rad u kafiću, dnevnica 1500din. Tel. 064/423-6344
pre 4 dana

Novi Sad

Potreban konobar / konobarica za novootvoreni kafić u Partizanskoj ulici. Tel. 060/748-7175
pre 25 dana

LIVORNO  -  Novi Sad

Piceriji potrebne: KONOBARICE i KONOBARI, PIZZA MAJSTORI i ROŠTILJ MAJSTORI  Doći lično na Bul. patrijarha Pavla 14. LIVORNO  Tel. 061/620-7972
pre 18 dana

IBeer Concept bar  -  Novi Sad

IBeer Concept baru potrebni konobar / šanker, uslovi odlični. Tel. 065/375-1777
pre 11 dana

Novi Sad

Potrebne konobarice sa iskustvom za šank i tacnu.Centar.Super dohodak. 069/741-233
pre 10 dana

Caffe Bar "Neo"  -  Novi Sad

Caffe bar " Neo" u Temerinskoj ulici potrebne KONOBARICE sa ili bez iskustva.Dnevnica 1.800,00 + procenat. Tel. 066/517-6888
pre 2 dana