Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Kuvar konobar Niš

1-4 od 4 rezultati

Kafana u Nišu  -  Niš

Zahtevi: KAFANI U NIŠU POTREBAN KUVAR SA MINIMALNIM ISKUSTVOM OD 3 GODINE. Uslovi rada:OBEZBEĐUJEMO REDOVNU ISPLATU ZARADE, TOPLI OBROK, PREVOZ Dužnosti:​ ODGOVRNA I VREDNA OSOBA TIMSKI IGRAČ, SAMOSTALNA U RADU, ORGANIZOVANA
Brza prijava pre 24 dana

NSZ/Filijala Niš  -  Niš

 ...Opis posla : priprema paste, bifteka, palačinki, burgera, tosta. Uslovi rada: - SSS ugostiteljske struke - kuvar; - poželjno radno iskustvo na poslovima kuvara. Zainteresovani kandidati treba da se jave na kontakt telefon: 065/26-777-77....
pre 11 dana

Pivnica " USPORAVANjE ", Niš                                                                                                                                                                                                                                                      ...
pre 12 dana

Niš

Potrebni konobari ili konobarice za rad u elitnom kaficu, iskustvo pozeljno.
pre 25 dana