Posao Mašinski Subotica

4 posao

Rezultati pretrage:

HIGIJENIČAR ZA MAŠINSKO PRANJE PODOVA U FABRICI SUBOTICA, Subotica

Opis posla: • Održavanje higijene u hodnicima, toaletima, kancelarijama • Čišćenje kruga, rad na mašini za pranje tvrdih podova • Čišćenje staklenih površina Nudimo: • Redovna isplata zarade • Dobre uslove rada • Siguran posao
Subotica
pre 26 dana

Gasna instalacija , montaža i oprema

Postavljanje gasne instalacije u Subotici i okolini.Montaža , izvođenje prema projektu , prijava u Suboticagas -u .Interesovati se na : (***) ***-**** .
Subotica
pre 8 dana

Mašinski inženjer

Firma Tehnotim Šajković doo sa sedištem u Lozoviku raspisuje konkurs za posao na poziciji MAŠINSKI INŽENJER Uslovi: PERFEKTNO POZNAVANJE RADA U PROGRAMU SOLIDWORKS Poželjno je da ste iz okoline Lozovika! Konkurs počinje 01.01.2021. Prijave isključivo pozivom 064...
Lozovik, Velika Plana
pre 18 dana

Šišanje žive ograde

Šišam žive ograde. Mašinski(benzinac). Povoljno-profesionalno uz dogovor.
Subotica
pre 16 dana