Posao Metalostrugar Vojvodina

1-5 od 5 rezultati

ATB Sever d.o.o.  -  Subotica
Mesto zaposlenja: Subotica Uslovi: Metalostrugar / Operater mašinske obrade Radno iskustvo poželjno, nije neophodno Precizan, pouzdan, marljiv Poželjno poznavanje engleskog jezika Opis radnog mesta: Struganje pojedinačnih složenih delova sa samostalnom...
pre 18 sati
Partners&Orka doo  -  Stara Pazova
Opis posla: *Poslovi obrade metala u firmi u Staroj Pazovi. Napomena: Kandidati prijave mogu proslediti putem elektronske pošte ili dostaviti lično na adresu Durmitorska 14 Beograd radi intervjua i prosledjivanje kandidata poslodavcu na probni rad na e-mail Bli...
pre 13 dana
Novi Sad
Hitno ptreban METALOSTRUGAR za rad u servisu kamionskog programa.  1 izvršilac. Tel. 061/659-5558 i 060/035-0053
pre 12 dana
Partners&Orka  -  Nova Pazova
Partners&Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta radi oglašavanje,selekciju i prosledjivanje za poziciju metalostrugara. Potrebno je pet izvršioca posla. Uslovi za kandidate: - minimum 3-10 godina iskustva na poslovima metalostrugara...
pre 15 dana
PR.Metalostrugarska radnja TIKITEH  -  Sremska Mitrovica
Potrebni radnici:programer za cnc masine,operater,metalostrugar,metaloglodac i pomocni radnici.Kontakt: 0641446955
pre 6 dana