Posao Radnica u kuhinji Novi Sad

1-20 od 117 rezultati

Novi Sad
Potrebni kuvari i pomoćni radnici u kuhinji. Tel. 063/639-895
pre 1 dan
Novi Sad
Potrebna konobarica kao i radnica u kuhinji za kafe piceriju. Tel. 063/136-8835
pre 1 dan
restoran Da Mario  -  Petrovaradin
Potrebno pomoćno osoblje za rad u kuhinji u restoranu Da Mario u Petrovaradinu, plata mesečna 35.000din. Tel. 064/388-6699
pre 1 dan
CAFFE-GALLERY "PETRUS"  -  Novi Sad
"PETRUS" Novi Sad, Trg Slobode 4 POTREBNI SU NAM: RADNICI ZA PRANJE ČAŠA U ŠANKU RADNICI ZA PRANJE POSUĐA  U KUHINJI SPREMAČICE – puno radno vreme , 3 smene PIZZA MAJSTOR  - obavezno iskustvo KUVARI  – obavezno iskustvo Prijave na telefon 064/81210...
pre 1 dan
Novi Sad
Potrebna radnica za rad u kuhinji sa iskustvom. Tel. 069/576-5596
pre 1 dan
Stevča Soul Food  -  Novi Sad
Stevča tim čine ljudi koji vole ljude, odgovorni su, spretni, vredni, brzo uče i za kratko vreme napreduju. Potrebni su nam Izdavaoci, Pomoćnici u kuhinji i Dostavljači m/ž 060/4551-501  Očekujemo Vaše prijave.
pre 22 dana
Restoran Korzo  -  Novi Sad
Restoran Korzo traži pomoćnog radnika u kuhinji i konobara, Zmaj Jovina 17, doći lično ili pozvati na broj. Tel. 064/131-7096, 069/611-132
pre 8 dana
Novi Sad
Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta, potražuje Pomoćnog radnika u uhinji u Novom Sadu.Nudimo prijavu radnog odnosa, mesečnu zaradu u iznosu od 30-35000 dinara, rad u dve smene.Zainteresovani kandidati mogu proslediti svoje biografije...
pre 20 dana
Jakuza doo  -  Novi Sad
Opis posla: Potrebni radnici obezbeđenja sa i bez iskustva. Radno iskustvo: Može i ne mora. Znanje i vestine: Može i ne mora. Broj izvrsilaca: 10 Strucna sprema: SSS
pre 7 dana
Pekarska industrija AS Braća Stanković  -  Futog
Pekarskoj industriji AS Braća Stanković potrebni pomoćni radnici za pogon u Futogu. Prijave putem sajta
pre 7 dana
PR.Metalostrugarska radnja TIKITEH  -  Sremska Mitrovica
Potrebni radnici:programer za cnc masine,operater,metalostrugar,metaloglodac i pomocni radnici.Kontakt: 0641446955
pre 3 dana
Workforce Human Resources d.o.o.  -  Novi Sad
Za potrebe našeg klijenta, lidera u oblasti direktnog marketinga širom Evrope, tražimo motivisane kandidate za rad u call centru u Novom Sadu. Ključni zadaci i odgovornosti: Kontaktiranje potencijalnih kupaca iz postojeće baze Informisanje klijenata o specifikacijama...
pre 13 dana
Novi Sad
Rad sa viljuškarom, pakovanje robe, pomoć u procesu proizvodnje, tražimo odgovornu, tačnu i vrednu osobu. Tel. 021/444-921
pre 6 dana
Novi Sad
Potrebni radnici(muskarci i zene) za rad u slovakoj. Firma:whirlpool,grad poprad. Mesecna zarada cisto 550e, placen smestaj(5 minuta od posla), 120e mesecno za hranu, prijava, ugovor na najmanje godinu dana.
pre 10 dana
Veternik
Potrebne ozbiljne radnice na pokovanju proizvoda u Veterniku. Informacije na telefon: 064/190-4750
pre 2 dana
Novi Sad
Pizzeria fast food potrebni radnici. Tel. 060/672-6400
pre 13 dana
Novi Sad
Radnici u proizvodnji i pakovanju konditorskih proizvoda. Tel. 021/630-1045
pre 1 dan
Autoperionica Favorit  -  Novi Sad
Autoperionici Favorit potrebni radnici sa iskustvom, dnevnica 1.800din + prijava. Tel. 064/090-7118, 061/629-9929
pre 1 dan
Novi Sad
Pekari iz Novog Sada potrebni radnici za rad u maloprodaji. Tel. 021/630-1045
pre 1 dan
Žera  -  Novi Sad
Potrebne radnice za rad u trafikama Žera, zvati u periodu od 12-17h. Tel. 064/231-2515
pre 1 dan

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.