Posao Radnik radnica Valjevo

1-4 od 4 rezultati

Jaka Lounge Human Capital d.o.o.  -  Valjevo
Opis posla: Glavne odgovornosti: Provera kvaliteta materijala Sortiranje materijala (po klasama) Čišćenje otvorenih površina metlama Rad uglavnom na otvorenim prostorima Znanje i vestine: Glavni zahtevi: KV / SSS (III / IV stepen obrazovanja)  Stru...
pre 12 dana
Omladinska zadruga "Tragač"  -  Osečina
Opis posla : Radi se u dnevnim i noćnim smenama, na pakovanju robe; U pitanju su veći marketi. Uslov za kandidate je: ~ Da se poseduje važeća sanitarna knjižica, ili ukoliko je neko u mogućnosti da je sam uradi. Rok za konkurisanje: 04.11.2017.
pre 18 dana
FERBILD  -  Ljig
Tesar; Armirač; Pomoćni građevinski radnik Oglas važi od: „FERBILD” DOO BEOGRAD Beograd, Vodovodska 158 tel. 064/8412-149 e-mail: ****@*****.*** Tesar 10 izvršilaca USLOVI: tesar, III stepen stručne spreme, radno iskustvo najmanje 3 godine. ...
pre 6 dana
Lajkovac, Lajkovac
Potrebni radnici i mastori za kamen. Redjanje kamena na obalama reka, nasipima, bedemima. Sigurna isplata ! Dogovor oko svega !
pre 4 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.