Rezultati pretrage: 10 oglasa za posao

Budite jedan od prvih koji su se odazvali
Zahtevi: ~Prednost za kandidate sa iskustvom na sličnim pozicijama ~Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač ~Odgovoran i pouzdan Uslovi rada: ~Radno vreme od tri dana u nedelji, po 3 sata (od 16h) ~Plaćanje po dogovoru ~Pozitivnu atmosferu i otvorenu komunikaciju...

Frigomax

Šimanovci
pre 3 sataNovi
Opis posla: ~Održava higijenu poslovnih prostorija, kancelarijskog nameštaja i druge opreme ~Usisavanje, brisanje površina i prašine ~Čišćenje toaleta ~Pranje prozora ~Dezinfekcija površina i predmeta ~Vođenje računa o zalihama sredstava za higijenu

MaxBet

Novi Sad
pre 2 meseci

55.000 din

Održavanje restorana/toaleta/zajedničkih prostorija/bašta restorana/peglanje posteljine i stolnjaka. Radno vreme od: 23h-7h

Hotel Queen Novi Sad

Novi Sad
pre 3 dana
Uslovi za rad na radnom mestu: ~Potrebna spremačica na puno radno vreme u vrtiću u Zemunu 9.30-17:30 ~Poželjno prethodno radno iskustvo na ovoj poziciji ili slično ~Vredna, odgovorna i prijatna osoba Kandidati mogu da se prijave na oglas preko broja (***) ***-****

PU "Mali istraživači"

Zemun
pre 8 dana
Potrebna higijeničarka restoranu na Novom Beogradu Radno vreme:jutarnje ili večernje sređivanje,8h dnevno jednokratno ili dvokratno po dogovoru Puno radno vreme -52000 dinara,dvokratno-58000 dinara

CKM INTERNATIONAL D.O.O

Novi Beograd
pre 17 dana
Pekari "Maja" iz Sremske Kamenice potreban spremačica za stalni radni odnos. Tel. (***) ***-****

Pekara "Maja"

Sremska Kamenica
Potrebne spremačice, higijeničarke za održavanje kancelarijskog prostora. Tel. (***) ***-****  (zvati radnim danom od 9 do 17h)
Novi Sad
pre 2 dana
Potrebna prodavačica u pekari. Hadži Ruvimova. Plata 75.000 dinara. Potrebna i spremačica, plata dogovor. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 11 sati
Potrebna RADNICA NA ODRŽAVANJU HIGIJENE (spremačica) u kafiću, u Ćirpanovoj 26, Novi Sad. Tel. (***) ***-****

Kafe "PJB"

Novi Sad
pre 2 dana
 ...meseca 3) Servirka u Službi za tehničke i druge slične poslove, Nemedicinske službe, probni rad od tri meseca 2 izvršioca 4) Spremačica/radnica na održavanju higijene prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge, u Službi za tehničke i druge slične poslove,...

KLINIČKO BOLNIČKI CENTAR ZEMUN

Zemun