Rezultati pretrage: 8 oglasa za posao

Opis posla: ~Održava higijenu poslovnih prostorija, kancelarijskog nameštaja i druge opreme ~Usisavanje, brisanje površina i prašine ~Čišćenje toaleta ~Pranje prozora ~Dezinfekcija površina i predmeta ~Vođenje računa o zalihama sredstava za higijenu

MaxBet

Novi Sad
pre 2 meseci
Potrebna higijeničarka restoranu na Novom Beogradu Radno vreme:jutarnje ili večernje sređivanje,8h dnevno jednokratno ili dvokratno po dogovoru Puno radno vreme -52000 dinara,dvokratno-58000 dinara

CKM INTERNATIONAL D.O.O

Novi Beograd
pre 11 dana
Uslovi za rad na radnom mestu: ~Potrebna spremačica na puno radno vreme u vrtiću u Zemunu 9.30-17:30 ~Poželjno prethodno radno iskustvo na ovoj poziciji ili slično ~Vredna, odgovorna i prijatna osoba Kandidati mogu da se prijave na oglas preko broja (***) ***-****

PU "Mali istraživači"

Zemun
pre 2 dana
Picerija "Borsalino" traži SPREMAČICU . Javiti se na broj: (***) ***-**** Vojvođanska 24, Novi Sad

Picerija "Borsalino"

Novi Sad
pre 3 dana
Firmi koja se bavi održavanjem higijene stambenih zgrada potrebne dve spremačice za čišćenje stambenih zgrada.  Kontakt: Radmila  (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana
Potrebni: * PIZZA MAJSTOR * KONOBAR * RANER * SPREMAČICA * NOĆNI ČUVAR Kontakt tel. (***) ***-****

UR "Velvet 021"

Novi Sad
pre 7 dana
Potrebne dve radnice sa iskustvom, za spremanje poslovnog prostora . Pola radnog vremena i puno radno vreme. Prijava obevezna. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 7 dana
 ...meseca 3) Servirka u Službi za tehničke i druge slične poslove, Nemedicinske službe, probni rad od tri meseca 2 izvršioca 4) Spremačica/radnica na održavanju higijene prostorija u kojima se pružaju zdravstvene usluge, u Službi za tehničke i druge slične poslove,...

KLINIČKO BOLNIČKI CENTAR ZEMUN

Zemun
pre mesec dana