Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Stolari Crna Gora

1-4 od 4 rezultati

Was-design DOO  -  Crna Gora

Opis posla: Montaža i ugradnja namještaja od pločastih materijala i/ili masiva. Profil kandidata: Savjestan, odgovoran, timski igrać, fokusiran na posao. Nudimo: Dobra plata Obezbjeđeni smještaj i hrana. Radno iskustvo: Min. 5 godina na istim poslovima...
pre 17 dana

Deamat doo  -  Crna Gora

Opis posla: U Kotoru potreban stolar na određeni vremenski period ili za stalno zavisi od dogovora.  Nudimo: Obezbeđen smeštaj i prijava Radno iskustvo: Minimum 3 godine Znanje i vestine: Rad sa pločastim materijalima, obrada masiva, lakiranje i montaža. Broj ...
pre 7 dana

TERMO TIM PG  -  Crna Gora

Pozicija: ~ Pomoćni radnik montera termo tehničke opreme Broj  izvršioca : ~2 Opis posla: Montaža cjevnih instalacija sprinkler, grijanja i klimatizacije Montaža i priprema za puštanje u rad nove opreme Uslovi: Poželjno je iskustvo na istim ili sli...
pre 21 dan

GREEN LES DOO  -  Crna Gora

Green les doo Podgorica rasposuje konkurs za slobodno radno mjesto Lakirer u proizvodnji namještaja Prijave slati na e-mail [email protected]
pre 13 dana