Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Farbar Beograd

21 posao

Primajte oglase za posao imejlom

Rezultati pretrage:

Autolakirer potreban

Autolakirer potreban Potreban iskusan auto lakirer auto centru u Borči. Uslovi odlicni! Ili po dogovoru. Br.tel. (***) ***-**** Dule Oglas objavljen: 23.10.2020.
Borča
pre 18 sati

FARBAR

Opis Farbar sa iskustvom potreban u preduzeću koje se bavi proizvodnjom nameštaja od punog drveta(rad poliuretanskim bojama).Preduzeće posluje 30god, nalazi se na Zvezdari,Beograd.Radno vreme od 07-16h i subotom od 07-15h.Plaća se po radnom satu. Kontakt tel (***) ***-****
Beograd
pre 15 dana

FARBAR

Opis Farbar sa iskustvom potreban u ozbiljnom preduzeću na Zvezdari, Beograd.Radi se farbanje nameštaja (puno drvo jasen/hrast)poliuretanskim bojama. Radno vreme pon-petak: 07-16h,subota 07-15h.Plaća se po radnom satu.Kontakt tel (***) ***-****
Beograd
pre 24 dana

Farbar

Knez Petrol d.o.o.

Knez Petrol Servisu u Borči potrebni farbari kontakt (***) ***-****
Beograd
pre 12 dana

Farbar

DOD Enterijeri plus d.o.o

Stolarskoj firmi potreban Farbar sa minimum 5. godina radnog iskustva u branši. Veštine: 1. Farbanje 2. Bajcovanje 3. Patiniranje 4. Vozačka dozvola B kategorije
Beograd
pre 26 dana

POMOĆNI RADNIK, MAJSTOR STOLAR, FARBAR

UNIKAT ENTERIJER

Potrebani radnici majstor - stolar, fabar, pomoćni radnik, sa iskustvom u radionici za proizvodnju vrata od medijapana. Prijava i puno radno vreme. Nalazimo se u Železniku. Info (***) ***-****
Beograd
pre 20 dana

Stolar, Farbar i Šmirglač

Tersus

Potrebni Stolar, Farbar i Smirglac u radionici za proizvodnju namestaja u Beogradu, Palilula. Zbog povećanog obima posla, tražimo kandidate za poziciju stolara, farbara i smirglaca u stolarskoj radionici: STOLAR Od kandidata se očekuje odgovornost i preciznost u radu...
Beograd
pre 27 dana

Farbar

Opis Stolarskoj radionici u Visnjici potreban farbar. Radionica se nalazi na 10 minuta od okretnice autobusa 32 i 32E. 3-3.5 eur zavisno od iskustva i znanja.
Palilula
pre 26 dana

Farbar

Servisu Knez Petrola potreban farbar , kontakt (***) ***-****
Beograd
pre 2 meseci

Iskusan auto lakirer

Ac Duki

Potreban iskusan auto lakirer Ac Duki, Beograd, Borca, Beogradska 23. Uslovi odlicni! Ili po dogovoru. Br.tel. (***) ***-**** Dule Radno iskustvo: Potrebno
Beograd
pre 14 dana

Stolar, Farbar i Smirglac

Stolarskoj radionici u Visnjici potrebani stolar, farbar i smirglac. Radionica je 10 minuta od okretnice 32 i 32E u Visnjici. 3.5 eur/h Stolar 3-3.5 eur/h Farbar 2-2.5 eur/h Smirglac
Palilula
pre 26 dana

Farbar na zaštiti čeličnih konstrukcija

Konstruktor Group

Potrebni uslovi: ~KV i VKV radnik ~Minimum 3 godine radnog iskustva
Rakovica
pre mesec dana

Monteri nameštaja (kuhinja) Slovenija detašman Nemačka m/ž

Partners & Orka doo

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, građevinsku firmu iz Slovenije radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji: Monteri nameštaja (kuhinja) Slovenija detašman Nemačka m/ž Mesto boravka...
Beograd
pre 8 dana

Osoba za sklapanje kartica mobilnih telefona

Omladinska zadruga Danivizard

Uslovi i opis posla: Lokacija Zemun Radno vreme po 8 h u dve smene Angažovanje na kraći ili duži period Sat 200-250 dinara Svi zainteresovani kandidati svoj CV mogu poslati, ili doneti lično, u prostorije Omladinske Zadruge Danivizard: O.Z. Danivizard...
Beograd

Potreban stolar

Potreban stolar za izradu kvalitetnog nameštaja. Redovno radno vreme i uredna isplata.
Palilula
pre 9 dana
12