Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Frizerka Beograd

1-9 od 9 rezultata

Ivana  -  Beograd
Potrebna pomocna frizerka za rad u salonu blizu vukovog spomenika
pre 25 dana
nikola  -  Borča
Traze se frizerke sa ili bez iskustva
pre 10 dana
Rus Spa Centar  -  Beograd
Opis posla: Rad u spa salonu. Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo minimum tri godine. Nudimo: Profil kandidata: Napomena: CV poslati na mejl ili pozvati telefonom.
pre 6 dana
Tamara  -  Beograd
Modernom salonu na zvezdari potreban frizer-frizerka sa iskustvom, može i učenica. Odlični uslovi, korektan odnos,rad u prijatnom okruzenju,mogućnost prijema za stalno. Kontakt mejl studiolepote. Zaposlenje@gmail. Com
pre mesec dana
Beauty center Tinss  -  Beograd
Opis posla: Frizerka potrebna frizersko - kozmetičkom salonu na Vračaru. Znanje i vestine: / Profil kandidata: / Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo minimum 1 god. Nudimo: / Broj izvrsilaca: 1 Strucna sprema: SSS
pre 23 dana
Nenad  -  Beograd
Potreban frizer ili frizerka ili pomocni frizer za rad u salonu na zvezdari. Za informacije pozvati na broj
pre 8 dana
V.A.N Trade d.o.o.  -  Beograd
Opis posla: Frizerka/frizer ženski frizer potrebna/potreban razrađenom salonu kod Beogradske arene, rad u smenama. Nudimo: Timski rad. Dobre uslove rada. Pocetna plata 30 000 dinara. Znanje i vestine: Kompletan ženski frizer. Broj izvrsilaca: 2 Strucna...
pre 7 dana
dejan  -  Beograd
Potrebna m/z frizerka... Mogucnost stanovanja. Okolina bg-sopot
Salon L'arte  -  Voždovac
Razradjenom salonu na Vozdovcu potrebna frizerka sa iskustvom. Dobra plata, prijava, odlicni uslovi rada. 063/47-48-49
pre 25 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase