Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Frizerka Beograd

1-10 od 10 rezultati

Frizerski salon  -  Beograd

Razrađenom frizerskom salonu kod Vukovog spomenika potrebna ozbiljna frizerka na duži period. Za sve informacije pozvati 0638315510 Detaljnije ~Države Srbija ~Dostupno invalidima Ne ~Neophodno iskustvo Da ~Stručna sprema Srednja škola
pre 29 dana

Frizerski salon Indigo  -  Beograd

Opis posla: Frizerskom salonu na Voždovcu potreban ženski frizer! Nudimo: Minimalna plata 35000+prijava
pre 12 dana

Giovanna  -  Beograd

Opis posla: Šišanje feniranje i farbanje. Plata 40.000 fiksno + procenat. Broj izvrsilaca: 2 Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo Nudimo: Odlične uslove, rad u razradjenom salonu u centru grada Plata 40.000 fiksno + procenat.
pre 28 dana

Borča

Frizerka potrebna Otvorenom salonu na ekstra lokaciji u Borči potrebna iskusna frizerka. Rad u smenama. Bojana 060 728 97 17 Oglas objavljen: 10.10.2018.
pre 28 dana

Vračar

Frizerskom salonu na Vračaru hitno potrebne frizer i pomoćna radnica za stalni radni odnos. Rad u prijatnoj atmosferi i kolektivu. Za sve informacije pozovite 063 8315510.
pre 19 dana

Beograd

Potrebna medicinska sestra ili frizerka za rad u salonu specijalizovanom za higijenu glave. Korektni uslovi rada.
pre mesec dana

Beograd

Potrebna iskusna frizerka(frizer) u salonu na Dorćolu, odlični uslovi, početna plata 45000, prijava.
pre 2 dana

Beograd

Potrebna frizerka za rad,u frizerskom salonu u Batajnici.Radno vreme 8 sati. Nedelja neradna.Plata 30.000 din. Vredna,sposobna i prijatna. Rad u cistom i urednom salonu.

Studio lepote "AURA"  -  Beograd

 ...Opis posla: Potreban ženski frizer/frizerka razrađenom salonu, kod Beogradske Arene, rad u smenama. Radno vreme 6 sest sati dnevno. Plaćen godišnji odmor. Nudimo: Timski rad. Dobre uslove rada. Početna plata 40. 000 dinara. Znanje i vestine: Kompletan ženski...
pre 23 dana

Beauty House  -  Beograd

Ozbiljna unisex frizerka hitno potrebna.Stalan radni odnos.Radno vreme 7h.Plata+prijava
pre 1 dan