Posao Frizerka Beograd

1-6 od 6 rezultati

Rus Spa Centar  -  Beograd
Opis posla: Rad u spa salonu. Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Radno iskustvo: Potrebno radno iskustvo minimum tri godine. Nudimo: Profil kandidata: Napomena: CV poslati na mejl ili pozvati telefonom.
pre 8 dana
Livello nega lepote  -  Beograd
 ...Opis posla: Frizersko-kozmetičkom salonu Livello potrebna odgovorna frizerka sa obaveznim radnim iskustvom. Plata po dogovoru. Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 1 Znanje i vestine: Potrebna komunikativna i vredna osoba, spremna za timski rad. Radno iskustvo...
pre 11 dana
Vračar
Opis oglasa Zbog povećanog obima posla, frizerskom salonu na Vračaru hitno potrebne frizerka i pomoćna radnica za stalni radni odnos. Korektniuslovi rada u prijatnoj atmosferi i kolektivu. Za sve informacije pozovite 063 8315510.
pre 13 dana
Vračar
Frizerskom salonu na Vračaru hitno potrebne frizer i pomoćna radnica za stalni radni odnos. Rad u prijatnoj atmosferi i kolektivu. Za sve informacije pozovite 063 8315510.
pre 14 dana
Obrenovac
Potrebna frizerka sa iskustvom
pre 25 dana
Salon Lepote Beauty House  -  Beograd
Opis posla: Potrebna ozbiljna unisex frizerka, radno vreme 7h, plata+prijava. Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 1
pre 7 dana