Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Gipsar Beograd

3 posao

Primajte oglase za posao imejlom

Gipsar

Modulor D.O.O.

Zapošljavamo preko 250 saradnika iz zemlje i inostranstva, a naš projektni tim trenutno broji više od 30 diplomiranih inženjera različitog profila, sa članstvom u međunarodnim strukovnim asocijacijama (APM i RICS). Kontinuiranim ulaganjem u razvoj znanja i veština stvaramo profesionalne...
Beograd
pre 10 dana
Brza prijava

Moler-Fasader-Gipsar

dnevnica 30 - 55 din

Stil Building CO d.o.o

Zahtevi: Radnici sa iskustvom, majstori i pomocnici Uslovi rada: Radno vreme 07-17, nedelja ne radna, dodatni slobodni dani po dogovoru, radnicima je obezbedjen alat i obrok na gradilistu. Stalni radni odnos, posao zagarantovan 5 god Dužnosti: Postovanje radne dinamike...
Beograd
pre 28 dana
Novi

Gipsar/moler

Partners Orka d.o.o.

VAŠA ZADUŽENJA: Oblaganje zidova, stubova i greda gips kartonskim pločama Formiranje različitih pregradnih zidova gips kartonskim pločama Izrada spuštenih plafona gips kartonskim pločama Izrada armstrong plafona Bandažiranje i gletovanje zidova i plafona...
Beograd
pre 6 dana