Posao Gipsari Novi Sad

1-14 od 14 rezultati

Novi Sad
Jub tim, potrebni moleri, fasaderi i gipsari, sa radnim iskustvom. Tel. 060/333-2224
pre 5 dana
GAT  -  Novi Sad
Potrebni: - moleri -gipsari  -zidari -tesari -armirači -stolari i drugi građevinski radnici. GAT d.o.o. Novi Sad Zvati  na telefon 021/210-0778
pre 5 dana
Novi Sad
Potrebni radnici za mašinsko malterisanje, moleri-fasaderi i gipsari. Tel. 065/860-0979
pre 12 dana
Momenat  -  Novi Sad
Firmi Momenat hitno potrebni moleri, fasaderi sa iskustvom, na duži vremenski period. Tel. 061/115-7477
pre 14 dana
Partners&Orka doo  -  Novi Sad
Opis posla: Farbanje i krećenje Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: više od 10 Znanje i vestine: KV, SSS Radno iskustvo: Obavezno radno iskustvo na istim poslovima Nudimo: Dnevnica: 3000 dinara (350/h) Posao na duži vremenski period Radno vreme: 10 sati...
pre 5 dana
GalaProm d.o.o.  -  Novi Sad
za rad na građevinskim projektima najčešće u Beogradu i Novom Sadu Uslovi: ~ Prednost kandidatima sa iskustvom Nudimo: ~ Kandidatima je obezbeđen smeštaj i hrana ~ Stalni radni odnos Više informacija na telefon: 063-8227-650
pre 1 dan
Novi Sad
Hitno potrebni moleri-fasaderi za stalni radni odnos, prijava, redovna isplata, mogućnost napredovanja. Tel. 060/595-2613
pre 11 dana
Partners Orka d.o.o.  -  Novi Sad
Mesto rada: više gradova u Srbiji (Beograd, Novi Sad, Pančevo, Kikinda, Kragujevac, Niš, Čačak) Opis posla: Krečenje i farbanje Profil kandidata: Minimum osnovna škola Obavezno radno iskustvo u molerisanju Vredni i ozbiljni ljudi Nudi se: Posao...
pre 4 dana
Novi Sad
Potrebni fasaderi u Novom Sadu, prednost poznavanje gipsarsko-molerskih radova. Tel. 062/862-4393
pre 4 dana
Novi Sad
Potrebni moleri i pomocni radnici za rad u novom sadu sve informacije na telefon smestaj obeybedjen
pre 7 dana
Novi Sad
Opis oglasa potrebni moleri i pomocni radnici za rad u Novom Sadu smestaj obeybedjen za sve informacije pozovite 061-671-37-55 kontakt GORAN
pre mesec dana
Novi Sad
Potrebni iskusni moleri, garantujemo redovnu isplatu. Tel. 064/164-0266
pre 20 dana
Novi Sad
Potrebni radnici sledećih profila: - MOLER-FASADER - 4 izvršioca - GIPSAR - 2 izvršioca Zvati od 9 do 15h. Tel. 060/497-0297
pre 5 dana
Partners&Orka  -  Novi Sad
Partners&orka doo, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog renomiranog klijenta iz oblasti gradjevine “GAT” iz Novog Sada radi oglašavanje za potražnju radnika na poslovima Gipsar i moler. 10 izvršioca posla Opis posla: -Gipsarski i molerski poslovi ...