Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Kuvar/kuvarica

1-20 od 163 rezultata

Kantina  -  Beograd
opis posla: Ekspres restoranu na Bulevaru potreban kuvar/kuvarica sa iskustvom na duži vremenski period. broj izvrsilaca: 1 znanje i vestine: Kuvar sa znanjem i iskustvom u pripremi gotovih jela i jela sa roštilja na veće količine. Poželjno iskustvo iz drugih Express restorana...
pre 10 dana
Bačka Topola
Restoran Apollon Bačka Topola traži iskusnog kuvara za rad u restoranu. Put plaćen, dobri uslovi. Hitno!!!
pre 3 dana
Restoran Maximilian  -  Beograd
Restoranu na Banovom brdu potreban Kuvar/kuvarica Prijave slati elektronski.
pre 12 dana
Jugoslav  -  Beograd
Ukoliko ste spremni da zajedno kreiramo nove ukuse, pridruzite se nasem timu u mediteransko/italijanskoj kuhinji.
pre 10 dana
Kafić Korzo  -  Novi Sad
Kafiću Korzo u Futogu potrebni kuvari / kuvarice sa iskustvom. Tel. 063/481-068
pre 3 dana
Dom za smeštaj odraslih i starijih Lara  -  Beograd
Dom za smeštaj odraslih i starijih Lara potreban: Kuvar/kuvarica Lokacija posla: Jajinci Kontakt telefon 060/4479-563. Očekujemo Vaše prijave.
pre 5 dana
Hotel Elegance d.o.o.  -  Beograd
Hotel Elegance raspisuje konkurs za radno mesto: kuvar/kuvarica.Uslovi:min. 1-2 godine rada na istim/sličnim pozicijama.
pre 13 dana
Ugostiteljski objekat FRAK  -  Beograd
Ukoliko ste voljni da probate nove ukuse u duhu italijansko/mediteranske kuhinje, javite nam se: 062 303063 Marko
pre 9 dana
Restoran Modena  -  Novi Sad
Potrebni kuvari i kuvarice sa iskustvom za rad u restoranu Modena. Tel. 064/803-8803
pre 26 dana
Kamenica (opština)
Fast food u Sremskoj Kamenici traži kuvara / kuvaricu sa iskustvom, plata iznad proseka, odlični uslovi rada. Tel. 060/322-7018
pre mesec dana
Niš
Restoranu u Nisu potrebni kuvarica-kuvar i konobarica sa iskustvom.Informacije na tel.060 1807616.Ivica
pre 9 dana
Čukarica
Ozbiljna zena,kuvarica i rostilj majstor sa velikim iskustvom,trazi posao u ugostiteljstvu. Rada 0644307972
pre 14 dana
Klub Koketa  -  Beograd
Kafe klubu Koketa na Adi Ciganliji potrebni sledeći profili radnika: Kuvari/Kuvarice Pomoćni radnici/radnice u kuhinji Očekujemo Vaše prijave.
pre 13 dana
Inostranstvo
Potreban kuvar Potreban Kuvar sa iskustvom za rad u kuhinji u B&B Pansionu Kolasin, smestaj I hrana obezbedjeni, pocetna plata 600 evra. Dodatne informacije na telefon:+38269/263-163+38164/041-45-33V
pre 13 dana
marko vasic  -  Beograd
Ketering restoran sarma bar beograd,zarkovo trazi kuvaricu s iskustvom,priprema kuvanih jela nac. Kuhinje,prodaja jela,ostali poslovi u kuhinji.
Potrebna Pomocna Radnica u Kuhinji EU-PASOS, sa iskustvom rada u Kuhinji Smestaj obezbedjen service@gambrinus-dutenhofen.com Tel004915117636632
pre 27 dana
Sur Nautičar  -  Beograd
opis posla: Pripremanje hrane u restoranu domaće kuhinje, održavanje namirnica u svežem stanju, održavanje higijene radnog prostora i inventara strucna sprema: KV broj izvrsilaca: 1 radno iskustvo: Veoma je poželjno radno iskustvo na sličnim pozicijama nudimo: Stalni radni ...
pre 4 dana
Potrebna Kuvarica za rad u restoranu u Nemackoj EU-Pasos, Iskustvo i poznavanje balkanske kuhinje, tel.0049-15117636632 e-Meil service@gambrinus-dutenhofen.com
pre 3 dana
dom za stare  -  Beograd
Domu za stare potrebna kuvar/ica ,moze i domacia da ume da kuva , plata 40. 000,00dinara ,stalni radni odnos,godisnji odmor. Zainteresovane osobe svoje cv mogu slati na
pre 26 dana
DRUGA MAMA  -  Beograd 25000 - 35000 din
POTREBAN KUVAR-KUVARICA ZA RAD KUVANIH JELA ZA TOPLU VITRINU VOZDOVAC 069 2346120

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase