Žao nam je, došlo je do greške i server trenutno ne može da obradi vaš zahtev. Pokušajte ponovo za nekoliko minuta.

Posao Kuvar Novi Sad

1-20 od 107 rezultati

Walter BBQ doo  -  Novi Sad

Zahtevi: poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima. Dinamična i fleksibilna i timski orjentisana osoba osoba Uslovi rada:po svim standardima i zahtevima za bezbednost na radu , rad u rešnom centru Dužnosti:​prima i skladišti robu,obavlja pripremne radnje...
Brza prijava pre 22 dana

Ciao Pizzeria Novi Sad  -  Novi Sad

Opis posla: Zapošljavamo više ozbiljnih osoba sa radnim iskustvom na ovom ili sličnim poslovima za rad u smenama. Nije potrebno slanje CV-a, dođite na razgovor u CIAO kod Socijalnog svakog dana od 17h-18h. Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 2 Radno iskustvo: ...
pre 17 dana

Restoran Ba.Ba.Lu.  -  Novi Sad

Potreban kuvar za rad u restoranu Ba.Ba.Lu, Maksima Gorkog 4E. Tel. 064/307-5577
pre 18 dana

Alaska barka  -  Novi Sad

Restoranu Alaska barka /Ribarsko ostrvo doo) potreban kuvar zbog povećanog obima posla. Tel. 021/466-978
pre 20 dana

BALKAN EKSPRES  -  Novi Sad

Restoranu BALKAN EKSPRES 021 potreban  kuvar sa iskustvom u radu nacionalne kuhinje. Tel. 063/654-321
pre 13 dana

Novi Sad

Kineskom restoranu "DVA ŠTAPIĆA" , Ulica Vase Stajića 27, potrebni KUVARI. Iskustvo nije bitno!!! Doći lično između 12-14h
pre 4 dana

"Charlie Tango"  -  Novi Sad

Caffe restoranu "Charlie Tango" potreban KUVAR Tel. 063/519-638
pre 4 dana

Novi Sad

Potreban: PROFESIONALNI KUVAR za stalni rad u restoranu. Tel. 069/335-9344, 021/445-956
pre 6 dana

Picerija Koloseum  -  Novi Sad

Piceriji Koloseum potrebni kuvari i konobari sa iskustvom i znanjem stranog jezika, plata po dogovoru, zvati na telefon, na poruke ne odgovaram. Tel. 063/830-6111
pre 4 dana

Novi Sad

Potreban uredan kuvar za posao u piceriji sa korektnim uslovima. Tel. 064/113-5448
pre 18 dana

supermarket Kort  -  Novi Sad

Potrebni trgovci svih profila i kuvari za rad u supermarketu Kort. Tel. 069/456-5003
pre 4 dana

Knez Petrol d.o.o.  -  Ruma

Knez Petrolu potreban kuvar/ica za rad na pumpi u Rumi Kontakt: 064/855-6290
pre 2 meseci

Restoran Sat  -  Petrovaradin

Restoranu Sat na Petrovaradinskoj tvrđavi potrebni kuvari, šankeri i konobari. Tel. 061/189-0421, 021/430-011, od 8-15h
pre 20 dana

"Dva štapića"  -  Novi Sad

Dva štapića chinese fast food, J.Veselinovića 34, zbog povećanog obima posla zapošljava kuvara, prodavačicu, obuka obezbeđena, doći lično ili zvati na telefon. Tel. 061/646-5030, 060/600-5697
pre 4 dana

restoran SAT  -  Novi Sad

Restoranu Sat na Petrovaradinskoj tvrđavi potrebni kuvari i pomoćni radnici u kuhinji. Tel. 061/189-0421, zvati od 08-15h
pre 11 dana

Extra food  -  Novi Sad

Restoranu "Extra food" potreban KUVAR. Odlični uslovi, odlična plata. ****@*****.*** Tel. 065/808-0989
pre mesec dana

Fontana  -  Novi Sad

Restoran "Fontana" prima KUVARA , Pašićeva 27 Tel. 021/662-1779, 062/345-030

Novi Sad

Kineskom restoranu "DVA ŠTAPIĆA" potrebni KUVARI. Iskustvo nije bitno. Doći lično 12-14h, Vase Stajića 27

"Chicken Tikka"  -  Novi Sad

Restoranu "Chicken Tikka" potreban kuvar/kuvarica sa iskustvom. Tel. 063/453-015
pre 27 dana

Dom za stare Sveti Georgije  -  Novi Sad

Zbog povećanog obima posla domu za stara lica “Sveti Georgije” potrebna kuvarica ili pomoćna kuvarica. Za sve informacije javite se na 021/432-332 ili pošaljite C.V. na ****@*****.***
pre 21 dan

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.