Posao Manikir Novi Sad

1-10 od 10 rezultati

salon MIRRA  -  Novi Sad

Izdajemo radni prostor za manikir i pedikir, u sklopu kozmetičkog salona na prometnoj lokaciji u Novom Sadu (Brace Ribnikara). Radni prostor podrazumeva dogovoreni deo lokala u vreme radnog vremena kozmetickog salona. Mi imamo klijente Mi imamo sjajno sređen lokal za manikir...
Brza prijava pre 7 dana

D. O. O. MIRRA PROF  -  Novi Sad

Opis posla: Pedikir, manikir (gel tehnika, gel lak, art dizajn, nadogradnja, izlivanje, ojačavaje prirodnih noktiju) Bilo bi poželjno da zna depilaciju. Broj izvrsilaca: 1
pre 8 dana

Modena Beauty Centar  -  Novi Sad

Zbog otvaranja još jednog salona, potrebani radnici na radnom mestu ženski frizer i manikir sa radnim iskustvom u salonu lepote Modena Beauty Centar u Novom Sadu. CV poslati na mail [email on klikdoposla. com] Sve informacije na telefon 0648033366.
pre mesec dana

salon Lady Beauty  -  Veternik

Potreban frizer sa iskustvom, manikir, pedikir u salonu Lady Beauty, Veternik. Tel. 060/748-6357

Estetika Moderna  -  Novi Sad

Salon "Estetika Moderna" traži radnicu za pedikir, manikir i masažu sa iskustvom i kozmetičarku za tretmane lica i tela sa iskustvom. Tel. 063/821-3296
pre 13 dana

Novi Sad

OPIS OGLASA Potrebne edukatorke za manikir i depilaciju hladnim voskom i secernom pastom. Tel.060/6367-624 Novi Sad New Models Centar za obuku
pre 9 dana

Veternik

Salonu u Veterniku, Kralja Petra prvog, potreban žensko-muški ili ženski frizer, profesionalni šminker i manikir sa iskustvom. Tel. 065/555-5444
pre 11 dana

"Estetika moderna"  -  Novi Sad

Salon "ESTETIKA MODERNA", traži KOZMETIČARKU sa iskustvom i RADNICU za pedikir i manikir. Tel. 063/821-3296
pre 2 meseci

"Komšinica 2"  -  Novi Sad

Ekskluzivan salon "Komšinica 2" prima u stalni radni odnos FRIZERE sa iskustvom, kao i radnicu na mestu manikir, pedikir. Najbolji uslovi i zarada u gradu!  Tel. 069/503-3380

Novi Sad

Potrebna kozmetičarka salonu u Novom Sadu Bul. Patrijarha Pavla. Iskustvo nije neophodno . Prijava + plata za početak rada. Salon radi anticelulit tretmane, osnovne tretmane lica, masažu, manikir, depilaciju. Prijave na ****@*****.*** ili telefon
pre 17 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.