Rezultati pretrage: 10 oglasa za posao

Molerskoj firmi potrebni MAJSTORI MOLERI i POMOĆNI RADNICI . Potrebni redovni ljudi, ozbiljni, posla ima preko cele godine, isplata je redovna i svake subote je. Za vise informacija pozovite broj: (***) ***-**** Bojan

Home NS Color

Novi Sad
pre 1 dan
Od svih kandidata očekujemo: Motivisanost, fleksibilnost i spremnost za timski rad Poželjno relevantno radno iskustvo Spremnost na usvajanje znanja i poštovanje korporativnih procedura i pravila Iberostar brenda Nudimo: Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada...

Iberostar Bellevue Budva

Inostranstvo
pre 5 dana
Potreban moler sa iskustvom.  Teritorija na kojoj se radi je područje grada Beograd. Uslovi: Obavezno posedovanje vožačke dozvole za B kategorija. Prijava radnika je obavezna.

Alp Complete d.o.o.

Beograd
pre 24 dana
Potrebni iskusni gipsari za obavljanje suvomontaznih radova na teritoriji cele Srbije. Za ekipe placanje po m2. 0612372815

Vr Gradnja bgd

Barajevo
pre 6 dana

dnevnica 60 - 90 €

Zahtevi: majstori sa iskustvom Uslovi rada: prijava obavezno, moze I po kvadratu ili na dnevnicu zavisi od dogovora Dužnosti: potrebno znanje u delatnosti koju radite, timski rad.

Banjac group

Hrvatska
pre 25 dana
Potrebni iskusni moleri na duži vremenski period. Isplata svakih sedam dana. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 2 dana
Oglas za posao: Fasader (m/ž) u Francuskoj Opis posla: Postavljanje mrežice, stiropora i izolacije na stambenim i poslovnim objektima Rad na visini do 4 sprata Radno vreme od 9 sati, od 07:00 do 12:00 i od 13:00 do 17:00, sa slobodnim danom nedeljom Uslovi: ...

Partners & Orka

pre 5 dana

Hrvatska
pre 25 dana
Potrebni fasaderi i pomoćni radnici sa iskustvom. Dobri uslovi rada. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 3 dana
Opis zaduženja: ~ Izrada termo fasada stiroporom, stirodurom, kamenom vunom i drugi radovi u vezi sa radom fasaderskog radnika i radi po uputstvima nadređenih. Uslovi: obavezno radno iskustvo na isti poziciji od minimum 3 godina, obavezna samostalnost u radu...

Promobile d.o.o.

pre 17 dana