Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Radnik

1-20 od 243 rezultata

Rastošnica promet d.o.o.  -  Beograd
Opis posla: Rastošnici promet potreban fizički radnik. Broj izvrsilaca: 1
pre 7 dana
Tiha  -  Novi Sad
Građevinskoj firmi potreban pomoćni radnik u proizvodnji betonske galanterije.
pre 15 dana
Žarko  -  Novi Sad
Potreban radnik za rad u autoperionici na futoškom putu. Neophodno iskustvo.
pre 15 dana
DRUGA MAMA  -  Beograd 15000 - 25000 din
POTREBAN POMOCNA RADNICA-RADNIK ZA RAD U KUHINJI.SUDOVI,HIGIJENA. SMENA OD 15H-21H VOZDOVAC 062 778234
pre 6 dana
pikant  -  Beograd
Potreban radnik na delikatesu sa iskustvom. Radnja na vracaru plata 33000
pre 11 dana
Novi Sad
Potreban radnik sa iskustvom za rad u autoperionici na dobroj lokaciji. Kontakt telefon: 063/589-124
pre 3 dana
Temerin
Ozbiljnoj firmi iz Temerina potreban radnik obezbeđenja. Informacije na telefon: 065/302-0747
pre 12 dana
Sveta  -  Beograd
Potreban fizicki magacinski radnik. Adresa vozdovac. Za sve informacije javite se na broj telefoa
pre 27 dana
TENNESSEE  -  Beograd
Domu za stara lica potreban socijalni radnik. Odlicni uslovi.
pre 5 dana
Vladimir Šević  -  Beograd
Potreban radnik sa iskustvom za rad u autoperionici.
pre mesec dana
snezana  -  Ub
Potreban radnik u podrumu pica. Hitno
pre 28 dana
Planet win 365  -  Sombor 35000 din
Potreban je radnik ili radnica u sportskoj kladionici.Pozeljno je iskustvo na slicnim poslovima.
pre 7 dana
Novi Beograd
Potreban radnik/radnica za rad na maloj pijaci na Novom Beogradu u bloku 21. Iskustvo nije neophodno. Dnevna isplata.
pre 22 dana
Sombor
Potreban radnik sa poznavanjem Autolakirerskog obima posla.U pitanju je priprema za farbanje.
pre 6 dana
zoran panić  -  Beograd
Potreban radnik autoperionici na dorćolu
pedja  -  Novi Sad
Potreban radnik za rad na masini za brizganje plastike
adria biro  -  Beograd
Potreban radnik za rad u knjigovodstvenoj agenciji na novom beogradu , dva puta nedeljno.
Sombor
Potreban radnik na farmi pocetna plata 30000 dinara za vise informacija pozvati na broj 0607092002
pre 6 dana
Subotica
Potreban radnik u autoservisu u subotici
pre 17 dana
SNEZANA  -  Beograd
Ribarnici u bulevaru kralja aleksandra potreban pomocni radnik ili radnica za rad u kuhinji. Samo ozbiljne ponude

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase