Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Radnik u autoperionici

1-20 od 300 rezultata

zoran panić  -  Beograd
Potreban radnik autoperionici na dorćolu
pre 8 dana
Get Wet  -  Novi Sad
Potreban radnik u autoperionici Get Wet na Detelinari. Tel. 062/765-144
pre 17 dana
Mia MB Plus  -  Novi Sad
Potreban radnik za rad u autoperionici Mia MB Plus u Novom Sadu. Tel. 063/717-7770
pre mesec dana
Bozidar  -  Novi Sad
Potreban uredan i savestan momak za rad u autoperionici u novom sadu. Obavezna b vozacka dozvola i iskustvo u voznji. Telefon za vise informacija
Petrovaradin
Potreban ozbiljan radnik za stalni radni odnos u autoperionici, Petrovaradin, Račkog 114. Tel. 063/722-2905
pre 3 dana
Omladinska zadruga BULEVAR  -  Beograd
Prijavi se! Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince za posao: RADNIK U AUTOPERIONICI Autoperionica se nalazi na Avalskom putu, blizu Kružnog puta, opština Voždovac.
pre 18 dana
Bulevar-resursi HR doo - kadrovske usluge  -  Beograd
 ...društvo BULEVAR – resursi HR D.O.O. registrovano je i posluje kao podrška drugim kompanijama u sektoru obezbeđivanja i ustupanja ljudskih resursa, pružanjem kadrovskih usluga, trenutno tražimo: Radnika u autoperionici O poslu: -Radno vreme 9-19h -Ponedeljak neradan dan
pre 18 dana
Autoperionica  -  Beograd
Opis posla: #Potreban radnik za rad u autoperionici. Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo u auto perionici.Broj izvrsilaca: 1
pre 4 dana
zoran  -  Beograd
Perionici automobila potreban radnik sa iskustvom
Novi Sad
Potreban radnik za rad u autoperionici. Tel. 064/128-4791
Novi Sad
Potrebna dva radnika sa ili bez iskustva u autoperionici. Obavezna B kategorija. Ćirpanova 19 Tel.: 069/662-622
pre 1 dan
Pause cafe bar  -  Beograd
Opis posla: Potrebni perači sa iskustvom za rad u autoperionici na Bežanijskoj kosi. Odlicni uslovi za rad.Radno iskustvo: Minimum godinu dana.Nudimo: Odlične uslove za rad, redovnu isplatu i dobar obim posla. Perionica se greje zimi.Broj izvrsilaca: 5
pre 24 dana
mimiservis  -  Niš
Potreban radnik za rad u autoperionici na trosarini u nisu, sa iskustvom i vozackom dozvolom. Plata po dogovoru.
pre 17 dana
Beograd
 ...Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda traži omladince za posao: RADNIK U AUTOPERIONICI Autoperionica se nalazi na Avalskom putu, blizu Kružnog puta, opština Voždovac. O poslu: -Radno vreme 9-19h -Ponedeljak neradan dan -Plata 30% od dnevnog...
pre 18 dana
Novi Sad
Autoperionici potrebni radnici sa iskustvom. Tel. 064/907-4078, 060/350-5504
pre 1 dan
Novi Sad
Potreban radnik sa iskustvom u autoperionici. Tel. 063/134-1604
pre 24 dana
Dunav profi  -  Novi Sad
Autoperionici Dunav profi, Branimira Ćosića 43, Novi Sad, potreban radnik sa iskustvom. Tel. 065/400-9400
pre 2 meseci
Novi Sad
Potreban radnik sa iskustvom za rad u autoperionici na dobroj lokaciji. Kontakt telefon: 063/589-124
bokica  -  Beograd
Autoperionici na smederevskom putu potreban radnik sa iskustvom i dozvolom b kategorije prijava obavezna odlicni uslovi
pre 1 dan
Novi Sad
Potrebni radnici u autoperionici sa iskustvom i B kategorijom, doći lično Ćirpanova 19.

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase