Posao Tesar Novi Sad

1-5 od 5 rezultati

Tehnoplan Gradnja  -  Sremska Mitrovica
,, TehnoplanGradnja " , Sremska Mitrovica Građevinskom preduzećupotrebni zidari sa iskustvom.  Mestorada: Sremska Mitrovica i bliža okolina.   Vrlo dobri uslovi, posaotokom cele godine. Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni...
pre 5 dana
Nomis  -  Novi Sad
NOMIS Potrebni: - STOLAR - POMOĆNI STOLAR - TESAR Zvati 8-17h radnim danima na tel. 064/053-3007
pre 4 dana
Novi Sad
Mjesto rada Lauffen, Njemačka Pozicija Pokrivanje krovova - Tesar Plaća mjesečno netto 2120 EUR Smještaj Obezbeđeno (mjesečno netto 350 – 450 EUR) Početak rada Po dogovoru Očekivanja Osnovni Njemački jezik Iskustvo u poslu B kategorija + prednost osobni...
pre 4 dana
Zeljko  -  Novi Sad
Opis posla Potrebni: – armirači – tesari – zidari – ostali profili za građevinske poslove
pre 23 dana
Novi Sad
Tražim bravare, tesare, zidare i pomoćne radnike. Tel. 064/304-7879
pre 2 dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.