Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Trgovina

1-4 od 4 rezultata

Voždovac
Potrebni radnici u trgovini, mesari, pekari, rostilj majstor. Maloprodaja u Kumodrazu. Zavodska 6 (iza farmaceutskog fakulteta ). Za vise informacija zvati na 064/3139376 Spomenka
pre mesec dana
Market B.B.L.G.  -  Beograd
Opis posla: Potreban radnik za rad u marketu u Žarkovu. Radno iskustvo: Neophodno radno iskustvo u trgovini. Strucna sprema: KV Broj izvrsilaca: 1
pre 27 dana
DRUGA MAMA  -  Beograd 15000 - 25000 din
POTREBNA RADNICA/ RADNIK ZA PRODAJU KUVANIH JELA ZA PONETI. POTREBNO ISKUSTVO U TRGOVINI VOZDOVAC 062 778234
pre 22 dana
Renomirana firma  -  Novi Sad
Firma sa sedistem u Novom Sadu, koja se bavi trgovinom – prehranom, trazi: Trgovkinje/trgovce sa iskustvom Magacionere-viljuskariste sa iskustvom Očekujemo Vaše prijave.
pre 29 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase