Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Zenski frizer

1-20 od 103 rezultata

Milica  -  Beograd
Salonu lepote potreban zenski frizer.
pre 2 dana
maja  -  Beograd
Frizerskom salonu potreban musko-zenski friz
pre 1 dan
Sanja  -  Beograd
Potreban ozbiljan zenski frizer za prijem u stalni radni odnos. Odlicni uslovi za rad. Plata po dogovoru moze fiksno ili fiksno plus procenat.
pre 7 dana
Vladimir  -  Beograd
Frizer zensko muski sa iskustvom 35- 40 procenat dogovir. Znanje depilacije a i ne mora. Zemun. ‎062200747 064 230 1473
pre mesec dana
Beograd
zenski frizer potreban,odgovorna i vredna osoba,fiksna plata i procenat,mogucnost napredovanja,prijatan ambijent ... 064/2969686
pre 4 dana
Bojana  -  Beograd
otreban musko zenski frizer u razradjenom salonu na Banovon brdu,fiksna plata + procenat,rad po smenama...kontakt Bojana
pre 1 dan
Beograd
Potreban zenski frizer za rad u salonu lepote THE SISTERS na Novom Beogradu. Pozeljno iskustvo radnika. Prijava za stalno. 25000 din i procenat
pre 7 dana
Beograd
Opis Salonu lepote na Vozdovcu potreban musko zenski frizer sa iskustvom.Nudimo odlicne uslove za rad, prijatan ambijent i kolegijalnost. Fiksni deo + procenat. Kontakt 064/87-84-036 Renata
pre 16 dana
Snezana  -  Beograd
Razradjenom salonu potrebni musko-zenski frizeri. Uslovi odlicni,za vise informacija pozovite.
pre 6 dana
Bonita Mia  -  Beograd
Potrebna devojka zenski frizer sa iskustvom i kozmeticarka sa znanjem depilacije,manikira,pedikira,masaze i nadogradnje noktiju. Rad za stalno
milijana  -  Beograd
Hitno potreban musko zenski frizer ,razradjenom salonu na dusanovcu. Procenat 50%
pre 1 dan
Sweet2  -  Beograd
Potreban zenski frizer razradjenom salonu
pre 14 dana
Goran  -  Beograd
Potrebni musko zenski frizeri za rad u frizerskom salonu.
pre 18 dana
Tanja Perac  -  Beograd
Potreban musko-zenski frizer sa iskustvom salonu lepote na petlovom brdu
pre 6 dana
frizerski salon ZOOA  -  Beograd
Hitno potreban musko zenski frizer sa iskustvom salonu na novom bg,mogucnost izdavanja radnog mesta manikiru,
pre 8 dana
Twins G&L  -  Novi Sad
Musko -zenski frizerski salon prima ucenike na obuku.
pre 8 dana
Potreban musko zenski frizer salonu na dusanovcu. Odlicni uslovi. Procenat 50 %hitno
pre 1 dan
Frizerski salon Lion  -  Beograd
opis posla: Potreban muško-ženski frizer, sa iskustvom. strucna sprema: SSS broj izvrsilaca: 1 radno iskustvo: Potrebno.
pre 8 dana
Sanitas D.A.B.I.  -  Beograd
opis posla: Potreban frizer/ka sa ili bez iskustva za rad u salonu na Vračaru. broj izvrsilaca: 2
pre 6 dana
Ko te šiša  -  Beograd
opis posla: Frizerskom salonu u Mirijevu, potreban ženski frizer sa iskustvom nudimo: Nudimo povoljne uslove, sa tendencijom napredovanja u poslu broj izvrsilaca: 1
pre 7 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase