Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Armirač

1-5 od 5 rezultata

Partners & Orka  -  Austrija
Opis posla: Rad na poslovima armirača, betonska armatura Broj izvrsilaca: više od 10 Strucna sprema: SSS Znanje i vestine: SSS građevinskog ili teničkog smra prednost zdravstvena sposobnost za rad /potvrda od lekara/ posedovanje pasoša zemlje EU motivacija...
pre 12 dana
Inostranstvo
Potreban veci broj radnika u obzir dolaze i grupe radnika na poziciji armirac , tesar , zidar u Kotoru.Obavezno je radno iskustvo,poznavanje posla , spremnost za saradnju. Uslovi i ostale informacije,pozvatati na navedeni broj telefona. 067/459-228 Dragan
pre mesec dana
Kraljevo
potreban posao armiraca,gradiliste ili pogon.imam veliko iskustvo u tom poslu a i u poslovima tesara i zidara. moze i rad u inostranstvu EU ili Rusija.
pre 12 dana
DOO Dijagonala  -  Novi Sad
Armirač (4 izvršioca), na određeno vreme 6 meseci DOO Dijagonala, Novi Sad USLOVI: IV, III stepen stručne spreme - armirač, II i I stepen stručne spreme. OSTALO: vozačka dozvola B kategorije. Javljanje kandidata na navedeni broj telefona . Rok za prijavu...
Alibunar
Radio sam puno godina kao pomocni radnik na gadjevini i armirac, sa dosta iskustva, imam diplomu za armiraca sss i radnog staza, potreban mi je poso u inostranstvu Austrija ili Nemacka.
pre 11 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase