Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Automehaničar

1-20 od 86 rezultata

Auto servis Plus  -  Beograd
Opis posla: Servisiranje i popravka motornih vozila. Znanje i vestine: Pored automehanike, poželjno poznavanje kompijuterske dijagnostike. Radno iskustvo: Samostalni automehaničar sa iskustvom ili pomoćni automehaničar. Broj izvrsilaca: 2
pre 11 dana
Novi Sad
Potreban iskusan automehaničar za vođenje autoservisa. Tel. 063/507-633
pre 10 dana
"Put-invest"  -  Novi Sad
Građevinskoj firmi d.o.o. "Put-invest" Sr.Kamenica potreban je automehaničar sa iskustvom, poželjno je poznavanje održavanja građevinskih mašina i teretnih vozila, Email:finansije@put-invest.com. Tel. 021/452-430, od 12-16h
pre 3 dana
Novi Sad
Potreban samostalan automehaničar za rad u auto servisu. Tel. 065/860-7630
pre 1 dan
Čenej
Potreban automehaničar sa iskustvom na Čeneju, dobri uslovi i plata. Tel. 063/524-500, 060/052-4500
pre 8 dana
Auto Cile  -  Novi Sad
Auto servisu Auto Cile potreban iskusan automehaničar, po mogućnosti poznavanja francuskog programa. Tel. 063/737-4780, Marko
pre 1 dan
Novi Sad
Potreban automehaničar sa iskustvom za rad u autoservisu. Tel. 063/507-633
pre 3 dana
Photomaton  -  Novi Beograd
Potreban automehaničar u dobro razrađenom autoservisu na Novom Beogradu.
pre 1 dan
Autoservis  -  Beograd
Opis posla: Autoservisu potreban automehaničar pripravnik. Broj izvrsilaca: 1
pre 12 dana
Beograd
Autoservisu potreban automehaničar - pripravnik.
pre 5 dana
Auto servis Đole  -  Beograd
Autoservisu Djole potreban automehaničar.
pre 12 dana
Novi Sad
Automehaničar i autoleketričar sa iskustvom potrebni servisu u Novom Sadu. Tel. 063/536-228
pre 3 dana
Novi Sad
Firmi iz Futoga potreban limar, bravar, automehaničar za rad na teretnom programu. Tel. 063/505-114
pre 1 dan
AS Macura d.o.o.  -  Novi Beograd
Automehaničar sa znanjem i iskustvom, ozbiljan, potreban AutoServisu MACURA na Novom Beogradu.
pre 5 dana
Autoservis Horak  -  Čantavir
Potreban Automehaničar sa iskustvom ili može pripravnik. Nudimo dobre uslove za rad i zaradu . Tel: 063/7711-875 Autoservis " HORAK " , Čantavir
pre mesec dana
Novi Beograd
Potreban automehaničar za posao u dobro razrađenom autoservisu na Novom Beogradu
pre 1 dan
Petrovaradin
Potreban automehaničar sa iskustvom servisu u Petrovaradinu. Tel. 064/174-0487
pre 2 meseci
Gala luks  -  Beograd
Opis posla: Poravka i održavanje svih evropskih vozila Dijagnostika i zamena delova na automobilima Samostalno dijagnostikovanje i odlučivanje o vrsti popravke Kompletno servisiranje automobila Strucna sprema: SSS, VKV, KVBroj izvrsilaca: 1Znanje i vestine: Poznavanje...
pre 12 dana
Gaga Motors d.o.o.  -  Beograd
Gaga Motors d.o.o. Automehaničar sa iskustvom Beograd Broj izvršilaca 2 Opis posla Popravka i održavanje putničkih i lakih teretnih vozila Neophodno znanje: Servisi popravke trapa popravke kočionih sistema Radno iskustvo Minimalno radno iskustvo...
pre 23 dana
GAGA Motors d.o.o.  -  Beograd 25000 - 35000 din
Popravka i održavanje putničkih i terenskih vozila. Neophodno znanje : - Servisi - popravke trapa - popravke kočionih sistema - popravka sistema za hlađenje Minimalno radno iskustvo od 3 godina u struci. Kandidat treba da bude, sposoban, vredan, pedantan i da ima želju ...

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase