Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Automehaničar Beograd

1-11 od 11 rezultata

Suzuki servis  -  Beograd
Potreban automehanicar za rad u auto servisu u Beogradu plata je odlicna i redovna potreban i auto elektricar
pre 4 dana
TENNESSEE  -  Beograd
Autoservisu u Beogradu potreban Automehanicar sa radnim iskustvom.
pre 8 dana
OMLADINSKA ZADRUGA SNAGA MLADOSTI  -  Beograd
Opis posla: Renomiranom auto centru u Beogradu potrebni AUTOMEHANICARI SA ISKUSTVOM Opis posla Poravka i održavanje svih evropskih vozila Dijagnostika i zamena delova na automobilima Samostalno dijagnostikovanje i odlučivanje o vrsti popravke Kompletno servisiranje...
Jooble Prijava pre 8 sati
Beograd
Potreban Automehanicar za rad u SWEDSKU. Radi se u ovlascenom autoservisu pretezno novija vozila (servisiranje) prednost imaju osobe sa EU Pasosem. Molim samo ozbiljne i majstore sa iskustvom. tel.+46704944484 Srecko
pre 7 dana
SZTR Auto servis Čedo  -  Beograd
Potreban: Automehaničar sa iskustvom na održavanju motornih vozila grupacije VW i AUDI. Kontakt telefon: 061 510 1520 - Oliver
pre 23 sata
Djuric Predrag  -  Beograd
Autoservisu u beogradu potreban automehanicar sa iskustvom. Obavezno posedovanje vozacke dozvole.
pre mesec dana
Trend  -  Čukarica
Potreban automehanicar sa iskustvom...dobri uslovi servis se nalazi u Zelezniku za sve informacije kontaktirati na 062303973 Plata: Dogovor Trajanje oglasa: 30 dana
pre 28 dana
Beograd
Potreban ozbiljan automehanicar sa iskustvom za rad u Tivtu. humanresources.gpco@gmail.com
Beograd
Automechanicar sa iskustvom potreban
pre 10 dana
Beograd
Suzuki servis potrebni su automehanicar ,pomocni automehanicar i auto elektricar  stalni radni odnos.
pre 27 dana
Bosch Car Servis Ninic  -  Beograd
Auto Centru Ninic Potrbni su AUTOMEHANICAR I AUTOELEKTRICA Opis posla Rad u servisu koji se bavi popravkama svih vrsta automobila, redovne i vanredne popravke. Znanje i veštine Poznavanje osnova mehanike i rad u servisu. Radno iskustvo Veće radno iskustvo je poželjno,...
pre 2 meseci

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase