Posao Gipsari Beograd

1-6 od 6 rezultati

stevic gradnja  -  Beograd

2,5 - 3,5 din
Zahtevi: Odgovornost ,posvecenost i zeljom za napredovanje Uslovi rada: hrana smestaj redovna isplata mogucnost napredovanja, Dužnosti:​ Znanje poznavanje posla ,timski rad
Brza prijava pre 13 dana

Borča

Potrebni moleri,g ipsari i mladji pomoćni radnik. Kontakt telefon  060 44 85 445 Oglas objavljen: 24.9.2108.
pre 29 dana

Beograd

Potrebni iskusni gipsari. Redovna isplata.Posla 365 dana godisnje. Za ekipe m2.
pre 3 dana

Markovic n-m  -  Beograd

Opis posla: Rade se pregradni zidovi,obloge kaskade,geberiti potrebni majstori i pomoćni radnici Broj izvrsilaca: 5 Nudimo: Rad u Novom Sadu i u Beogradu potrebni gipsari,pomoćni radnici za sve info pozovite
pre 25 dana

RZZGIR MAGIC WALL  -  Beograd

Potrebni moleri i gipsari za rad na teritoriji Beograda. Rad na odredjeno ili neodredjeno vreme ,isplata po dogovoru Prijava putem slanja mejla ili na knotakt telefon. Prijave kandidata do
pre 2 dana

Zemun

Potrebni radnici za rad na Islandu u RejkjavikuPotrebno je imati EU pasos -Moleri-Gipsari-Stolari-Elektricari-Vodoinstalateri-Pomocni radniciObezbedjeni:-Putni troskovi (Karta do Rejkjavika)-Legalno prijavljeni -Redovna plata od 2000€-Smestaj sa svim potrebnim stvarima za zivot...
pre 11 dana