Posao Gipsari Beograd

1-20 od 28 rezultati

Beograd
Potrebni iskusni gipsari. Redovna isplata
pre mesec dana
RadnaMalti.rs.  -  Beograd 6 - 6,5 $
Potrebni gipsari za rad na građevinskim objektima širom Republike Malte. Obavezan je osnovni konverzacijski nivo engleskog jezika (mogućnost da komunicirate s ljudima na osnovnom engleskom jeziku). Radna biografija (CV) mora biti dostavljena na engleskom jeziku. Uslovi:...
pre 2 meseci
Beograd
Redovna.posao obezbeđen narednih godinu dana svaki dan sem nedelje. Za više informacija pozvati. Potrebni gipsari sa iskustvom majstori pretežno mlađi ljudi .ISPLATA redovna posao narednih godinu dana obezbeđen svaki dan sem nedelje. Za više informacija pozvati
Beograd
Potrebni moleri i fasaderi za rad u beogradu isplata 2 puta mesecno uz mogucnost akontacije za ljude iz unutrasnjosti moguc smestaj uz dogovor!informacije na broj 0612528058
pre 3 sata
Beograd
istim poslovima.Odlicni uslovi,nedeljna isplata. Za informacije pozvati na tel.
pre 4 dana
Beograd
Potrebno je radno iskustvo. Znanja i vestine: -Brz -Pedantan -Ozbiljan Dnevnica: 25€ - 30€ Redovna isplata.
pre 29 dana
Beograd
mogucnost akontacije!za ljude iz unutrasnjosti moguc smestaj info na broj
pre 15 dana
Szr tbm trade  -  Beograd
Opis posla: Molerski radovi,gletovanje , krečenje. Poznavanje rada sa gipsom.Pregradni zidovi ,spušteni plafoni. Strucna sprema: SSS Broj izvrsilaca: 2 Znanje i vestine: Molerski gipsarski radovi. Radno iskustvo: Sa radnim iskustvom. Nudimo: Redovna isplata. Profil...
pre 4 dana
Beograd
Opis oglasa Molersko farbarskoj radnji "ŽUĆKO COLOR" HITNO POTREBNI pomoćni radnici, majstori sa iskustvom, fasaderi. Nudimo redovnu zaradu i stalno zaposlenje.
pre 11 dana
Savski Venac
Potrebni moleri-fasaderi za rad u Beogradu.Redovna isplata.Kontakt: Miroslav 061 195 45 52
pre 4 dana
Manić system engineering d.o.o.  -  Beograd
" Manić system engineering" d.o.o. Beograd
pre 19 dana
Tis-gradnja  -  Beograd 240 - 360 din
Potrebni fasaderi i moleri sa iskustvom
Beograd
Hitno potrebni moleri sa visegodisnnjim iskustvom. Redovno Redovna isplata, pozvati 0646043306 Pedja.
pre 6 dana
Zemun
Potrebni fasaderi za rad u Beogradu i okolini.Početna satnica 2,5 eur. Redovna isplata.Kontakt: Miroslav 061 195 45 52
pre 11 dana

Moler

Novi
Duga TipTop Lux  -  Beograd
Potreban moler,prijava,plata dogovor
pre 2 sata
Beograd
POTREBNI SU NAM POMOĆNI RADNICI, MAJSTORI SA ISKUSTVOM, FASADERI. Nudimo stalni radni odnos i redovnu zaradu.
pre 11 dana
Beograd
cele godine na teritoriji Beograda.
pre 6 dana
Beograd
kvadrat. Sve informacije ovde porukom ili na telefon. Polazak oko prvoj juna.
pre 25 dana
Palilula
Vrhunski molerski radovi
pre 11 dana
Beograd
Zbog povecanog obima posla potreban iskusan moler za radove u Beogradu. 064/52-45-640
pre 13 dana
12