Posao Magacioner Kragujevac

1-4 od 4 rezultati

NSZ/Filijala Beograd  -  Grocka

"GAS LIDER" D.O.O Beograd Adresa poslodavca: Vrčin, Bulevar revolucije broj 22 E- mail adresa :  ****@*****.*** i/ili  ****@*****.*** Kontakt telefon: 011/8055-803; 011/8053-370
pre 1 dan

Trenkwalder d.o.o.  -  Grocka

Mesto rada: Subotica, Pudarci – Grocka, Zrenjanin, Velika Plana Opis posla: Prijem gotovih proizvoda u lager magacina Slaganje proizvoda u magacinu Organizacija istovara i utovara kamiona Rad na skladištenju i izdavanju (smrznutih) proizvoda Vođenje ...
pre 5 dana

Omladinska zadruga Bulevar  -  Kragujevac

 ...kutija na rafove Rad na duže vreme Uslovi: Početna plata 35.000 RSD Radno vreme 8h Prijavite se za posao POMOĆNI MAGACIONER na brojeve telefona omladinske zadruge: mob. tel: 060/6000-290 tel: +381 (11) 344-3381 tel: +381 (11) 243-5486...
pre mesec dana

Kragujevac

MAGACIONER Opis poslova: Rad u magacinu u Kragujevcu, lakši fizički posao Utovar-istovar kutija sa dokumentacijom u službena vozila, slaganje kutija na rafove Rad na duže vreme Uslovi: Početna plata 30.000 RSD Radno vreme 8h
Brza prijava pre mesec dana

Prikazali smo Vam posao u ovom gradu, ukoliko se nalazi samo 40 kilometara dalje od grada koji ste izabrali.