Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Maserka

1-4 od 4 rezultata

Novi Sad
Potrebna maserka. Tel. 061/629-3566, 069/015-4090
pre 10 dana
Bulevar-resursi HR doo - kadrovske usluge  -  Beograd
Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje omladince na poziciji: MASERKA/ MASER Uslovi: - Poznavanje raznih vrsta masaža (Chocolate Massage, Hot Stone, Brazilian Peeling…) - Angažovanje na duži vremenski period - Rad u prijatnom okruženju - Mesto obavljanja...
pre mesec dana
Novi Sad
Maserki potrebna koleginica za rad, iskustvo nije potrebno. Tel. 060/161-3016
pre 1 dan
Salon za profesionalnu masažu Neftis  -  Beograd
opis posla: Rad u salonu. napomena: Slati CV elektronskim putem. radno iskustvo: Poželjno. profil kandidata: Vredna, odgovorna, spremna za timski rad. znanje i vestine: Poznavanje više vrsta masaža. nudimo: Sve vrste profesionalnih masaža. strucna sprema: VSS, VŠS, SSS...
pre 23 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase