Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Maserka

1-13 od 13 rezultata

Salon za masažu Sesto senso  -  Beograd
opis posla: Potrebna maserka za profesionalne masaže, radno vreme po dogovoru, od svake masaže procenat 45. nudimo: Radno vreme po dogovoru, od svake urađene masaže 45 broj izvrsilaca: 1
pre 12 dana
Novi Sad
Potrebna sertifikovana maserka. 060081977
pre 2 dana
Novi Sad
Potrebna maserka. Tel. 069/015-4090
pre 19 dana
Omladinska zadruga BULEVAR  -  Beograd
Omladinska i studentska zadruga Bulevar iz Beograda angažuje omladince na poziciji: MASERKA/ MASER Uslovi: - Poznavanje raznih vrsta masaža (Chocolate Massage, Hot Stone, Brazilian Peeling...) - Angažovanje na duži vremenski period - Rad u prijatnom okruženju - Mesto...
pre 6 dana
Beograd
Potrebne maserke sa iskustvom za rad u salonu u centru Beograda. Za sve dodatne informacije mozete nam pisati na lotoswellness@gmail.com ili pozvati na 060/0227-227
pre 2 dana
Beograd
Ako si mlada, studiras i zelis da zaradis, ovo je prava prilika. Posao u centru Beograda, fleksibilno radno vreme i dobri uslovi. Samo za ozbiljne devojke.
pre 2 dana
Niš
Potrebna maserka sa iskustvom za rad u salonu za masazu.
pre 16 dana
Novi Sad
Potrebna ženska osoba za masažu. Tel. 069/015-4090
pre 2 meseci
Beograd
radim masazu celog tela, ozbiljna atraktivna maserka,imam svoj smestaj,, zakazivanje obavezno
pre 2 dana
Beograd
Salonu za profesionalnu masažu, u centru grada, potreban maser/maserka sa iskustvom INFO: 061 666 0 333
pre 2 dana
Beograd
Potrebna ozbiljna maserka za rad u lokalu u centru Beograda. Dogovor
pre 2 dana
Ada
Salonu u Kotoru potrebna kozmeticarka/maserka sa iskustvom, smestaj obezbedjen, plata na procenat ili fiksna po zelji. Cv slati na mail humanresources.gpco@gmail.com
pre 2 dana
Dinara AD  -  Beograd
opis posla: Fizioterapeutkinja-maserka. znanje i vestine: Radno iskustvo minimum jedna godina. napomena: Ukoliko želite da vaš CV bude u našoj bazi podataka, pošaljite biografiju i motivaciono pismo elektronskim putem. Vaš Dinara relax centar. radno iskustvo: Radno iskustvo...
pre 14 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase
Vaš komentar