Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Posao Maserka

1-7 od 7 rezultati

Taxi Radosavljević  -  Beograd
Opis posla: Traže se ozbiljne i odgovorne radnice za rad maserkiu salonu. Broj izvrsilaca: 1 Napomena: Nikolina.
pre 4 dana
Salon Neftiss  -  Beograd
Opis posla: Rad u salonu. Znanje i vestine: Poznavanje više vrsta masaža. Profil kandidata: Vredna, odgovorna, spremna za timski rad. Radno iskustvo: Poželjno. Nudimo: Sve vrste profesionalnih masaža. Broj izvrsilaca: 1 Napomena: Slati CV elektronskim putem. ...
pre 19 dana
Dani & Deni  -  Beograd
Opis posla: Masaža u kozmetičkom salonu i salonu za masažu. Broj izvrsilaca: 1 Radno iskustvo: Poželjno, nije neophodno. Nudimo: Dobri uslovi rada, moguć dogovor oko radnog vremena.
pre 4 dana
Novi Sad
Ako si vredna, ambiciozna i komunikativna, javi se salonu za masažu, odlična zarada, mogućnost besplatne obuke za rad u našem salonu. Tel. 060/514-6520
pre 4 dana
Kruna  -  Beograd
Potrebne maserke sa zavrsenom srednjom medicnskom skolom, odsek fizioterapeut-maser ili sa zavrsenim kursom za masazu. Studio se nalazi na Vozdovcu, Lekino brdo, Djordja Kratovca
pre 7 dana
Zvezdara
Potrebna maserka/fizoterapeutkinja, prijatne spoljasnosti, ozbiljna, za rad u spa centru u Beogradu, fiksna plata + procenat, mogucnost stanovanja. cv sa slikom slati na email, ****@*****.***
pre 28 dana
Bečej
 ...), skolovana, kulturna, vaspitana, zgodna, visoka, 40god, 188cm, tezina 80 kg, u plavoj i crnoj varijanti frizure trazi angazman kao maserka svih vrsta masaza, animatorka, ili kao domacica ( hauskiperka ) na podrucju Nemacke ili druge zapadnoevropske države. Samo ozbiljne ponude...
pre mesec dana