Posao Maserka Beograd

1-13 od 13 rezultati

Sportski klub  -  Beograd

Opis posla: Salonu u centru grada potrebna maserka sa znanjem relax i sportske masaže. Napomena: Prijave šaljite na e-mail ili na navedeni broj telefona. Radno iskustvo: Poželjno, ali nije neophodno. Broj izvrsilaca: 2
pre 20 dana

Kozmetički studio Simple line  -  Beograd

Kozmetičkom salonu u Žarkovu potrebni maseri i maserke. Za sve informacije javiti se na tel.064/111-39-68 Nenad.
pre 12 dana

Beograd

Salonu na Zvezdari hitno potrebna profesionalna maserka ,odlicni uslovi za rad ,zarada.Za sve informacije pozvati na telefon.Life line studio 069/755-625
pre 11 sati

Beograd

Potrebna maserka za kraljevske masaze, obuka obezbedjena! Masaze su iskljucivo profesionalne ..honoraran posao. Kaludjerica
pre mesec dana

Beograd

Salonu na Zvezdari hitno potrebna profesionalna maserka. Za sve informacije mozete pozvati 069/755-625
pre 5 dana

Beograd

Salonu potrebna iskusna profesionalna maserka. za sve informacije pozvati na telefon Life line studio 069/755-625
pre 11 sati

Obrenovac

Potrebna maserka sa ili bez radnog iskustva sa mogucnoscu obuke i smestaja Ana

Beograd

3.000 din
Potrebna fina i kulturna maserka koja bi me masirala u mom smeštaju u Barajevu (Beograd). Dobar honorar. Nudim dobru zaradu. Isključivo sms na broj 0645881285. 00-24. Iskustvo nije bitno. Urgentno

Barajevo

Potrebna fina i kulturna maserka koja bi me masirala u mom smeštaju u Barajevu (Beograd). Dobar honorar. Nudim dobru zaradu. Isključivo sms na broj . 00-24. Radno iskustvo nije bitno.
pre 23 dana

Beograd

Potrebna Maserka sa ilibez iskustva,obuka I smestaj obezbedjeni,CENTAR BG.Poziv masaza br..Ana.
pre 25 dana

Beograd

3.000 din
Potrebna fina i kulturna maserka koja bi me masirala eteričnim uljima (eterična ulja imam, ne treba kupovati) u mom smeštaju u Barajevu (Beograd). Dobar honorar. Nudim dobru zaradu. Isključivo sms na broj 0645881285. 00-24. Radno iskustvo nije bitno.

Loco  -  Beograd

Zbog povećanog obima posla, potrebna kozmetičarka i maserka sa iskustvom, za rad u salonu, stalni radni odnos.
pre 22 sata

Novi Beograd

Potreban saradnik/ca za ortački posao u struci kozmetickom salonu u A bloku za poslove - kozmeticar, maserka (žensko), manikir i pedikir.Pozeljno radno iskustvom na Novom Beogradu.tel 0641169107
pre 25 dana