Posao Maserka Beograd

1-6 od 6 rezultati

Taxi Radosavljević  -  Beograd
Opis posla: Traže se ozbiljne i odgovorne radnice za rad maserkiu salonu. Broj izvrsilaca: 1 Napomena: Nikolina.
pre 8 dana
Dani & Deni  -  Beograd
Opis posla: Masaža u kozmetičkom salonu i salonu za masažu. Broj izvrsilaca: 1 Radno iskustvo: Poželjno, nije neophodno. Nudimo: Dobri uslovi rada, moguć dogovor oko radnog vremena.
pre 8 dana
Salon Neftiss  -  Beograd
Opis posla: Rad u salonu. Znanje i vestine: Poznavanje više vrsta masaža. Profil kandidata: Vredna, odgovorna, spremna za timski rad. Radno iskustvo: Poželjno. Nudimo: Sve vrste profesionalnih masaža. Broj izvrsilaca: 1 Napomena: Slati CV elektronskim putem. ...
pre 23 dana
Beograd
Potrebna maserka za rad u prijatnom salonu. Nikolina
pre 3 sata
Zvezdara
Potrebna maserka/fizoterapeutkinja, prijatne spoljasnosti, ozbiljna, za rad u spa centru u Beogradu, fiksna plata + procenat, mogucnost stanovanja. cv sa slikom slati na email, ****@*****.***
pre 2 dana
Kruna  -  Beograd
Potrebne maserke sa zavrsenom srednjom medicnskom skolom, odsek fizioterapeut-maser ili sa zavrsenim kursom za masazu. Studio se nalazi na Vozdovcu, Lekino brdo, Djordja Kratovca
pre 10 dana