Posao Radnik Zrenjanin

1-5 od 5 rezultati

Kompako 3  -  Zrenjanin

Opis posla: Potreban pomoćni radnik u proizvodnji kožne obuće u Zrenjaninu. Znanje i vestine: Radno iskustvo: Nudimo: Profil kandidata: Napomena:
pre 24 dana

NSZ/ Filijala Zrenjanin  -  Zrenjanin

ALEKSEJ ILIĆ PR Proizvodnja raznovrsnih proizvoda "Inova" , Zrenjanin ZRENJANIN , SLOBODANA PENEZIĆA 52 Zainteresovana lica mogu da se jave na kontakt broj telefona : 061/166-1945 ili putem E-maila na adresu poslodavca: ****@*****.***
pre 18 dana

Golf Centar 021 d.o.o.  -  Zrenjanin

Nudimo: sigurnu platu mogućnost napredovanja obezbeđen prevoz Za više informacija pozvati na broj: 063/556-083 svakog dana do 18h. Očekujemo Vaše prijave!
pre mesec dana

Zrenjanin

Ugledna domaća kompanija zastupljena na međunarodnom tržištu potražuje radnika/radnicu u proizvodnji.  Poželjno je radno iskustvo u metalnoj industriji, odnosno da su lica mašinske/metalske struke, ali taj kriterij nije presudan. Nudimo: -redovnu platu -početnu platu...

Zrenjanin

OPIS OGLASA Fero kup doo raspisuje konkurs za radno mesto: Radnik u proizvodnji, na sortiranju i pripremi otpadne plastike. Potreban 1 izvrsilac. Za sve dodatne informacije pozvati: 063/8507118 i 023/563412 ili doci licno na gore navedenu adresu od 08h-14h ...