Prema statistikama, popunjavanje polja "grad" povećava mogućnost pronalaženja odgovarajućeg posla na 83.7%.

Filteri

Freelance poslovi:

Prikazivati

Posao Sobarice

1-6 od 6 rezultata

Hotel Monte Casa Spa&Wellness  -  Petrovac
''Monte Casa Spa & Wellness’’ je sjajan hotel, ušuškan na jadranskoj obali, u čudesno živopisnom gradu Petrovcu u Crnoj Gori. Boje bujnog zelenila se na divan način miješaju sa morskim plavetnilom i čine idilu još većom. Sa svojih 63 prostrane sobe ''Monte Casa Spa & Wellness...
pre 10 dana
Omladinska zadruga Dob  -  Beograd
Potrebni momci i devojke za posao sobara-ce na duže vreme. Iskustvo nije potrebno,prolazi se obuka. Potrebna je završena srednja škola Svi zainteresovani mogu poslati prijavu ili svoje podatke na poslovi@doboz.rs
pre 1 dan
humanresources.gpco@gmail.com  -  Aranđelovac
Potrebne sobarice za rad na moru sa poznavanjem engleskog jeizka. Molimo samo ozbiljne kandidate da se javljaju u pisanoj formi. Uslovi odlicni. Cv slati na mail.
pre 10 dana
gpgoran  -  Aranđelovac
Potrebne sobarice za rad na primorju crne gore. Smestaj i hrana obezbedjeni, prijava u radni odnos. Prijave slati na mail humanresources.
pre 17 dana
Inostranstvo
Hitno potrebne sobarice sa EU pasosima za rad u Hotelu u Velsu - Velika Britanija. Za vise informacija posaljite mail sa vasim CV-em na engleskom jeziku na zaposljavanje@stc.rs ili pozovite 064/6599864 i 021/310-1510
pre 3 dana
Gala Luks  -  Nemačka
Opis posla: Za potrebe svog klijenta, lanac hotela u Nemačkoj potražujemo sobarice/sobare sa iskustvom zarad u luksuznim hotelima: - održavanje i spremanje hotelskih soba - vođenje računa o inventaru Strucna sprema: SSS, VKV, KVBroj izvrsilaca: 10Znanje i vestine: - Ozbiljne...
pre 5 dana

Freelancer je onaj ko radi preko honorarnih, autorskih ugovora za klijente, bez stalnog radnog mesta

Prikazivati freelance oglase