Posao Sobarice Novi Sad

1-8 od 8 rezultati

Hotel Sheraton Novi Sad  -  Novi Sad

Opis posla: Obavlja poslove čišćenja i održavanja smeštajnih jedinica (soba i apartmana) Čišćenje i održavanje hodnika, trokadera, rek prostorija Duži kompletan inventar smeštajne jedince na delu u kom radi; Prati potrošnju i dopunu mini bara u sobama Vodi računa o opremi...
pre 10 dana

NSZ/Filijala Novi Sad  -  Novi Sad

"Garson Lux NS" doo, Novi Sad Javljanje kandidata na kontakt telefon: 069/130-6603  Adresa poslodavca: Teodora  Pavlovića broj 30, Novi Sad
pre 27 dana

Hotel Garson Lux  -  Novi Sad

Hotel Garson Lux 4* Garnog tipa (noćenje sa doručkom) radi oglašavanje za potrebom radnika iz oblasti domacinstva pozicija *sobarica 1 izvršioc Uslovi za rad su *kandidati sa ili bez radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima *prednost iskustvo Obezbedjen obrok u ...
pre 29 dana

Hotel "Stari krovovi"  -  Novi Sad

Hotelu "Stari Krovovi" potrebne 2 SOBARICE. Informacije radnim danima od 10h do 14h na telefone: 063/644-698 i 063/644-517
pre mesec dana

Salaš 137  -  Novi Sad

Salaš 137, na Čeneju Zbog povećanog obima posla oglašava slobodna radna mesta: - KONOBAR- 5 izvršilaca - SOBARICA - 2 izvršioca Prijave slati na mail: ****@*****.*** ili se javiti na telefoni: 021/714-505 , 021/714-501 i 021/714-497

Hotel "Novi Sad"  -  Novi Sad

Hotel "Novi Sad" doo, Novi Sad raspisuje konkurs za radna mesta: KUVAR Potrebna stručna sprema: KV/III - ugostiteljski smer ili drugi Radno iskustvo od najmanje jedne godine KONOBAR Potrebna stručna sprema: KV/III - ugostiteljski smer ili drugi Radno ...
pre 13 dana

HTUP "Park"  -  Novi Sad

HTUP "Park" ad Novi Sad hitno potrebne: SOBARICE, VEŠERKE i RADNICE ZA ODRŽAVANJE HIGIJENE HOTELA Prijave slati putem maila: ****@*****.*** ili poštom na adresu: Hotel "Park", Novosadskog sajma 35. Informacije putem broja: 021/488-8888
pre 27 dana

Salaš Drevna u Novome Sadu  -  Novi Sad

"Salaš Drevna u Novome Sadu" raspisuje konkurs za sledeće kadrove: - KUVAR - POMOĆNI RADNIK u kuhinji - PORTIR - KONOBAR sa iskustvom - SOBARICA Mail: ****@*****.***
pre 2 meseci