Rezultati pretrage: 9 oglasa za posao

Opis posla: ~Održava higijenu poslovnih prostorija, kancelarijskog nameštaja i druge opreme ~Usisavanje, brisanje površina i prašine ~Čišćenje toaleta ~Pranje prozora ~Dezinfekcija površina i predmeta ~Vođenje računa o zalihama sredstava za higijenu

MaxBet

Novi Sad
pre 2 meseci
Potrebna spremačica za spremanje lokala - proizvodnja kolača. Nalazimo se u Petrovaradinu GRADIĆ, spremanje je popodne. Svaki dan sem nedelje. Potrebno je oko 3 sata spremanja. Početna plata je 35.000. Pozvati na (***) ***-****. Potrebno je doći na razgovor

MULTI-TARTE

Petrovaradin
pre 10 sati
Potrebna sobarica-spremačica za manji hotel "Amaro" u Novom Sadu. Uslovi odlični. Tel. (***) ***-****

Hotel "Amaro"

Novi Sad
pre 4 dana
Potrebni:  - KUVAR  sa iskustvom - početna plata 120.000 - SPREMAČICA Kontakt tel. (***) ***-****

"Velvet"

Novi Sad
pre 28 dana
Potrebna osoba za spremanje aprtmana, vikendi radni. Doći lično na razgovor u kancelariju na adresi Kornelija Stankovića 19, radnim danima od 12h.
Novi Sad
pre 1 dan
Firmi koja se bavi održavanjem higijene stambenih zgrada potrebne dve spremačice za čišćenje stambenih zgrada. Kontakt : Dragana (***) ***-****
Novi Sad
pre 6 dana
Potrebni: - Kuvar i spremačica za rad u restoranu - Pica majstor i roštilj majstor za rad u fast food-u Uslovi rada odlični. Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 6 dana
Restoranu u centru grada potrebni: - Šankeri - Konobari - Pomoćni radnici u kuhinji - Spremačica Uslovi odlični! Tel. (***) ***-****
Novi Sad
pre 13 dana
 ...Potrebni RADNICI U PROIZVODNJI KEKSA u Petrovaradinu: - NA PAKOVANJU KEKSA i SPREMAČICA Radno vreme svaki dan osim nedelje. 8 sati rada od 8-16h (plata 60.000 dinara) 4 sata rada od 12-16h (plata 30.000 dinara) - OPERATERI NA MAŠINAMA Radno vreme svaki dan osim...
pre 1 dan