Posao Vozač Čačak

1-5 od 5 rezultati

LAKI N&M  -  Čačak
POTREBAN VOZAC C KATEGORIJE ZA UNUTRASNJI TRANSPORT ZA OSTALE INFORMACIJE POZOVITE.
pre 2 dana
Čačak
Opis posla: ~Vrši utovar i istovar proizvoda i odgovara za eventualno oštećenje robe ~Odgovoran je i stara se o tehničkoj ispravnosti vozila ~Odgovoran je i obavezno sprovodi mere i primenjuje zakonske propise iz bezbednosti o saobraćaju ~Vrši montažu i demontažu proizvoda...
pre 3 dana
APR Bojana Marković  -  Čačak
Adresa poslodavca: Ljubićska 50/1 Email: ****@*****.*** Kontakt telefon: 060/130-1565 Lice za kontakt: Bojana Marković Uslovi: III stepen stručne spreme, bez obzira na zanimanje Vozačka dozvola „C“ kategorije Zainteresovani kandidati mogu...
pre 27 dana
Čačak
Opis oglasa APR COKIN POTREBAN VOZAC C KATEGORIJE SA RADNIM ISKUSTVOM ZA OSTALE INFORMACIJE POZVATI.
pre mesec dana
Knez Petrol d.o.o.  -  Čačak
Vozač cisterne sa E kategorijom i položenim ADR ispitom  sa radnim iskustvom Prijave slati na email: ****@*****.***